Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným. v insolvenci.
| Založeno | 19.02.2016 |
| IČO | 04811631 |
| Datová schránka | batni5z |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 18 smluv za celkem 121 mil. Kč;
Jednu smlouva je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 430 608 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 101 612 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Kyjov | 2 | 430 608 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 101 612 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MiSta stavební společnost s.r.o. | 3 | 532 220 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 5 803 013 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Kyjov | 1 | 3 629 574 Kč |
| Střední škola Strážnice, příspěvková organizace | 1 | 2 173 439 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MiSta stavební společnost s.r.o. | 2 | 5 803 013 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 4 | 3 205 429 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sociální služby pro osoby se zdravotním postižením, příspěvková organizace | 3 | 1 931 500 Kč |
| Město Kyjov | 2 | 1 198 692 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MiSta stavební společnost s.r.o. | 5 | 3 130 192 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 48 937 778 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sociální služby pro osoby se zdravotním postižením, příspěvková organizace | 1 | 48 937 778 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MiSta stavební společnost s.r.o. | 1 | 48 937 778 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 38 601 752 Kč |
| Energie | 1 | 60 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vojenská lázeňská a rekreační zařízení, příspěvková organizace | 1 | 38 601 752 Kč |
| Ministerstvo obrany | 1 | 60 000 Kč |
| Krajská nemocnice T. Bati, a. s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MiSta stavební společnost s.r.o. | 3 | 38 661 752 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 2 287 407 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Krajská nemocnice T. Bati, a. s. | 1 | 2 045 910 Kč |
| Sociální služby Uherské Hradiště, příspěvková organizace | 1 | 241 497 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MiSta stavební společnost s.r.o. | 2 | 2 287 407 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 67 | 518 326 151 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zlínský kraj | 2 | 21 996 217 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MiSta stavební společnost s.r.o. | 2 | 21 996 217 Kč |