Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 19.02.2016 |
| IČO | 04827422 |
| Datová schránka | vnvnif2 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 28 smluv za celkem 30 mil. Kč;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 290 811 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ZOO a zámek Zlín - Lešná, příspěvková organizace | 4 | 456 197 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| J-A stavby s.r.o. | 4 | 456 197 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 4 | 6 663 920 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ZOO a zámek Zlín - Lešná, příspěvková organizace | 5 | 6 729 163 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| J-A stavby s.r.o. | 5 | 6 729 163 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 266 611 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 75 722 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ZOO a zámek Zlín - Lešná, příspěvková organizace | 1 | 266 611 Kč |
| Krajská hygienická stanice Zlínského kraje se sídlem ve Zlíně | 1 | 75 722 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| J-A stavby s.r.o. | 2 | 342 333 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 100,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábor zaměstnanců | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úřad práce České republiky | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| J-A stavby s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 4 | 1 196 649 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ZOO a zámek Zlín - Lešná, příspěvková organizace | 4 | 1 196 649 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| J-A stavby s.r.o. | 4 | 1 196 649 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 5 | 17 782 601 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ZOO a zámek Zlín - Lešná, příspěvková organizace | 7 | 18 074 497 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| J-A stavby s.r.o. | 7 | 18 074 497 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 148 | 239 148 116 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ZOO a zámek Zlín - Lešná, příspěvková organizace | 4 | 3 342 782 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| J-A stavby s.r.o. | 4 | 3 342 782 Kč |