Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 03.03.2016 |
| IČO | 04873432 |
| Datová schránka | rcspzk2 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 60 smluv za celkem 45 mil. Kč;
Jednu smlouva je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 3 | 362 032 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| nki fluid s.r.o. | 3 | 362 032 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Odpady | 1 | 24 200 000 Kč |
| Knihy, časopisy, literatura | 3 | 679 536 Kč |
| Stavební úpravy pro železnici | 4 | 638 880 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 9 | 25 582 304 Kč |
| DIAMO, státní podnik | 1 | 81 796 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| nki fluid s.r.o. | 10 | 25 664 100 Kč |
| Zeller + Gmelin s.r.o. | 1 | 24 200 000 Kč |
| K2 INDUSTRY, s.r.o. | 1 | 24 200 000 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technické služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 11 | 1 411 344 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| nki fluid s.r.o. | 11 | 1 411 344 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 7,69 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 1 | 6 897 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 13 | 8 621 976 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| nki fluid s.r.o. | 13 | 8 621 976 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavební úpravy pro železnici | 5 | 709 952 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 15 | 1 850 208 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| nki fluid s.r.o. | 15 | 1 850 208 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavební úpravy pro železnici | 93 | 13 870 506 Kč |
| Zemědělství | 1 | 4 840 000 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 282 480 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 6 | 5 504 666 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| nki fluid s.r.o. | 6 | 5 504 666 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 21 | 118 374 300 Kč |
| Stavebnictví | 21 | 3 127 300 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 2 | 1 306 800 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| nki fluid s.r.o. | 3 | 1 306 800 Kč |