Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným. Řídí jeden podřízený subjekt.
| Založeno | 24.03.2016 |
| IČO | 04937082 |
| Datová schránka | zt6rw85 |
Všechny smlouvy: 2 smlouvy za celkem 202 639 Kč;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 11 616 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha 3 | 1 | 11 616 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Baroque - dceřiná IV. s.r.o. | 1 | 11 616 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 191 023 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Muzeum Náchodska | 1 | 191 023 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Baroque - dceřiná IV. s.r.o. | 1 | 191 023 Kč |
| Klášter Broumov servisní s.r.o. | 1 | 191 023 Kč |