Smlouvy Dotace Platy Úřady Zakázky ▶ PastVina
❤ Podpořte nás Přihlásit se Registrace

PhDr. Jaroslava Strmisková s.r.o. - Registr smluv

Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.

Založeno 14.06.2016
IČO 05162041
Datová schránka m5kw454

Hlídání nových smluv, zakázek, dotací a dalšího

Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.

Upozornit u PhDr. Jaroslava Strmisková

Data firem nám poskytuje SalesKit.
Moc děkujeme

Souhrnné statistiky pro PhDr. Jaroslava Strmisková s.r.o.

Všechny smlouvy: 12 smluv za celkem 3 mil. Kč;





Statistiky registru smluv pro subjekt v 2026

  • 0 smluv za celkem 0 Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2026


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2025

  • 1 smlouva za celkem 496 755 Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2025

Oblasti uzavřených smluv v 2025

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Čistící a hygienické služby1496 755 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2025

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Nemocnice Ivančice, příspěvková organizace1496 755 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2025

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
PhDr. Jaroslava Strmisková s.r.o.1496 755 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2024

  • 1 smlouva za celkem 486 586 Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2024

Oblasti uzavřených smluv v 2024

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Čistící a hygienické služby1486 586 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2024

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Nemocnice Ivančice, příspěvková organizace1486 586 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2024

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
PhDr. Jaroslava Strmisková s.r.o.1486 586 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2023

  • 1 smlouva za celkem 439 722 Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2023

Oblasti uzavřených smluv v 2023

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Čistící a hygienické služby1439 722 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2023

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Nemocnice Ivančice, příspěvková organizace1439 722 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2023

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
PhDr. Jaroslava Strmisková s.r.o.1439 722 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2022

  • 1 smlouva za celkem 382 193 Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2022

Oblasti uzavřených smluv v 2022

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Čistící a hygienické služby1382 193 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2022

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Nemocnice Ivančice, příspěvková organizace1382 193 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2022

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
PhDr. Jaroslava Strmisková s.r.o.1382 193 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2021

  • 1 smlouva za celkem 361 014 Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2021

Oblasti uzavřených smluv v 2021

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Čistící a hygienické služby1361 014 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2021

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Nemocnice Ivančice, příspěvková organizace1361 014 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2021

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
PhDr. Jaroslava Strmisková s.r.o.1361 014 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2020

  • 2 smlouvy za celkem 353 696 Kč.
  • Celkem 50,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2020

Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko, celkem Jedna smlouva bez uvedené ceny. Tj. 50,00 % z celkového počtu.

Oblasti uzavřených smluv v 2020

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Čistící a hygienické služby1353 696 Kč
Nábor zaměstnanců10 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2020

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Nemocnice Ivančice, příspěvková organizace1353 696 Kč
Úřad práce České republiky10 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2020

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
PhDr. Jaroslava Strmisková s.r.o.2353 696 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2019

  • 3 smlouvy za celkem 571 967 Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2019

Oblasti uzavřených smluv v 2019

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Čistící a hygienické služby2331 386 Kč
Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové)1240 582 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2019

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Nemocnice Ivančice, příspěvková organizace3571 967 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2019

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
PhDr. Jaroslava Strmisková s.r.o.3571 967 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2018

  • 2 smlouvy za celkem 327 218 Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2018

Oblasti uzavřených smluv v 2018

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Čistící a hygienické služby7325 753 402 Kč
Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové)102 401 194 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2018

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Nemocnice Ivančice, příspěvková organizace2327 218 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2018

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
PhDr. Jaroslava Strmisková s.r.o.2327 218 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2017

  • 0 smluv za celkem 0 Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2017



}