Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 27.07.2016 |
| IČO | 05262933 |
| Datová schránka | sixy37k |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 24 smluv za celkem 604 mil. Kč;
2 smlouvy jsou s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 2 634 016 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 590 628 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Moravská galerie v Brně | 5 | 3 433 382 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IM Development s.r.o. | 5 | 3 433 382 Kč |
| IDPS s.r.o. | 1 | 2 392 787 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Moravská galerie v Brně | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IM Development s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 186 687 662 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Moravská galerie v Brně | 6 | 186 782 020 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IM Development s.r.o. | 6 | 186 782 020 Kč |
| POHL cz, a.s. | 3 | 186 687 662 Kč |
| IDPS s.r.o. | 3 | 186 687 662 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 100,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 29 | 20 857 509 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Moravská galerie v Brně | 1 | 2 419 395 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IM Development s.r.o. | 1 | 2 419 395 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 42,86 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 7 | 176 829 680 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Moravská galerie v Brně | 7 | 176 829 680 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IM Development s.r.o. | 7 | 176 829 680 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 66,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | 117 674 017 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Moravská galerie v Brně | 3 | 117 674 017 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IM Development s.r.o. | 3 | 117 674 017 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 92 | 3 489 497 905 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Moravská galerie v Brně | 1 | 117 023 999 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IM Development s.r.o. | 1 | 117 023 999 Kč |