Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 02.08.2016 |
| IČO | 05283752 |
| Datová schránka | h67zbem |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 22 smluv za celkem 27 mil. Kč;
Jednu smlouva je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 1 095 709 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 332 582 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Osmá správa majetku a služeb a.s. | 2 | 1 428 291 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavby Pinc s.r.o. | 2 | 1 428 291 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 4 | 1 604 175 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Osmá správa majetku a služeb a.s. | 4 | 1 604 175 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavby Pinc s.r.o. | 4 | 1 604 175 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 53 | 21 091 009 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Osmá správa majetku a služeb a.s. | 3 | 1 723 443 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavby Pinc s.r.o. | 3 | 1 723 443 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 204 531 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Osmá správa majetku a služeb a.s. | 1 | 204 531 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavby Pinc s.r.o. | 1 | 204 531 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 2 192 713 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha 9 | 1 | 1 916 323 Kč |
| TOMMI-holding, spol. s r.o. | 1 | 276 390 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavby Pinc s.r.o. | 2 | 2 192 713 Kč |
| TOMMI-holding, spol. s r.o. | 1 | 276 390 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 5 | 9 520 485 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha 9 | 5 | 9 520 485 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavby Pinc s.r.o. | 5 | 9 520 485 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 4 | 9 615 588 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha 9 | 4 | 9 615 588 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavby Pinc s.r.o. | 4 | 9 615 588 Kč |