Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 08.09.2016 |
| IČO | 05380286 |
| Datová schránka | wma2v2b |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 53 smluv za celkem 32 mil. Kč;
4 smlouvy jsou s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Služby závodních jídelen | 6 | 2 875 818 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nemocnice Vyškov, příspěvková organizace | 6 | 2 875 818 Kč |
| Domov "Na Zámku", příspěvková organizace | 2 | 784 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| OVOCE ZELENINA HLEDÍK s.r.o. | 8 | 3 659 818 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Služby závodních jídelen | 4 | 1 580 162 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nemocnice Vyškov, příspěvková organizace | 4 | 1 580 162 Kč |
| Domov "Na Zámku", příspěvková organizace | 2 | 733 900 Kč |
| Mateřská škola Hraničky, Vyškov, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| OVOCE ZELENINA HLEDÍK s.r.o. | 7 | 2 314 062 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Služby závodních jídelen | 3 | 955 848 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nemocnice Vyškov, příspěvková organizace | 3 | 955 848 Kč |
| Domov "Na Zámku", příspěvková organizace | 2 | 795 800 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| OVOCE ZELENINA HLEDÍK s.r.o. | 5 | 1 751 648 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Služby závodních jídelen | 1 | 218 903 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov "Na Zámku", příspěvková organizace | 1 | 397 900 Kč |
| Nemocnice Vyškov, příspěvková organizace | 1 | 218 903 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| OVOCE ZELENINA HLEDÍK s.r.o. | 2 | 616 803 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Služby závodních jídelen | 4 | 2 124 273 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nemocnice Vyškov, příspěvková organizace | 4 | 2 124 273 Kč |
| Domov "Na Zámku", příspěvková organizace | 1 | 396 750 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| OVOCE ZELENINA HLEDÍK s.r.o. | 6 | 2 521 023 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 10,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Služby závodních jídelen | 4 | 1 896 424 Kč |
| Voda a potraviny | 4 | 370 777 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nemocnice Vyškov, příspěvková organizace | 4 | 1 896 424 Kč |
| Domov "Na Zámku", příspěvková organizace | 1 | 399 050 Kč |
| Vojenská lázeňská a rekreační zařízení, příspěvková organizace | 4 | 370 777 Kč |
| Základní škola Vyškov, Purkyňova 39, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| OVOCE ZELENINA HLEDÍK s.r.o. | 10 | 2 666 251 Kč |
| Základní škola Vyškov, Purkyňova 39, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov "Na Zámku", příspěvková organizace | 1 | 396 750 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| OVOCE ZELENINA HLEDÍK s.r.o. | 1 | 396 750 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Služby závodních jídelen | 4 | 5 505 286 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vojenská lázeňská a rekreační zařízení, příspěvková organizace | 3 | 5 082 000 Kč |
| Domov "Na Zámku", příspěvková organizace | 1 | 460 000 Kč |
| Nemocnice Vyškov, příspěvková organizace | 1 | 423 286 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| OVOCE ZELENINA HLEDÍK s.r.o. | 5 | 5 965 286 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 42,86 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 42,86 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Služby závodních jídelen | 5 | 8 333 270 Kč |
| Školení a kurzy | 11 | 0 Kč |
| Potraviny | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vojenská lázeňská a rekreační zařízení, příspěvková organizace | 4 | 8 333 270 Kč |
| Nemocnice Vyškov, příspěvková organizace | 2 | 0 Kč |
| Mateřská škola Šikulka, Vyškov, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| OVOCE ZELENINA HLEDÍK s.r.o. | 7 | 8 333 270 Kč |
| Mateřská škola Šikulka, Vyškov, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |