Soukromá firma.
| Založeno | 24.10.2016 |
| IČO | 05511500 |
| Datová schránka |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 34 smluv za celkem 7 mil. Kč;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nemocnice Vyškov, příspěvková organizace | 1 | 811 440 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Jiří Grygar Janský | 1 | 811 440 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Služby závodních jídelen | 1 | 997 528 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 196 020 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 147 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nemocnice Vyškov, příspěvková organizace | 1 | 997 528 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 196 020 Kč |
| Státní zemědělský intervenční fond | 1 | 147 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Jiří Grygar Janský | 3 | 1 341 048 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Služby závodních jídelen | 1 | 863 296 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 2 | 273 874 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nemocnice Vyškov, příspěvková organizace | 1 | 863 296 Kč |
| Úřad práce České republiky | 2 | 273 874 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Jiří Grygar Janský | 3 | 1 137 170 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Služby závodních jídelen | 1 | 726 655 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 309 407 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 2 | 181 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nemocnice Vyškov, příspěvková organizace | 1 | 726 655 Kč |
| Státní zemědělský intervenční fond | 1 | 309 407 Kč |
| Úřad práce České republiky | 2 | 181 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Jiří Grygar Janský | 4 | 1 217 562 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábor zaměstnanců | 9 | 857 595 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 455 285 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úřad práce České republiky | 9 | 857 595 Kč |
| Nemocnice Vyškov, příspěvková organizace | 1 | 455 285 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Jiří Grygar Janský | 10 | 1 312 880 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 10,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábor zaměstnanců | 7 | 629 496 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 350 405 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 337 045 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úřad práce České republiky | 7 | 629 496 Kč |
| Nemocnice Vyškov, příspěvková organizace | 1 | 350 405 Kč |
| Státní zemědělský intervenční fond | 1 | 337 045 Kč |
| Zařízení služeb MZe s.p.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Jiří Grygar Janský | 10 | 1 316 946 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábor zaměstnanců | 190 | 19 246 365 Kč |
| Dary a dotace | 28 | 7 593 273 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 360 180 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Státní zemědělský intervenční fond | 1 | 447 705 Kč |
| Nemocnice Vyškov, příspěvková organizace | 1 | 360 180 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Jiří Grygar Janský | 3 | 807 885 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Služby závodních jídelen | 55 | 34 131 870 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nemocnice Vyškov, příspěvková organizace | 1 | 351 728 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Jiří Grygar Janský | 1 | 351 728 Kč |