Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 04.11.2016 |
| IČO | 05540071 |
| Datová schránka | wf65wpb |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 48 smluv za celkem 42 mil. Kč;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technické služby Zlín, s.r.o. | 4 | 1 365 798 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SafeMatic s.r.o. | 4 | 1 365 798 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 5 | 11 984 324 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 1 934 929 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 171 486 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| DPOV, a.s. | 1 | 10 890 000 Kč |
| Technické služby Zlín, s.r.o. | 9 | 4 136 479 Kč |
| Dopravní společnost Zlín-Otrokovice, s.r.o. | 1 | 171 486 Kč |
| Vysoké učení technické v Brně | 1 | 100 733 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SafeMatic s.r.o. | 12 | 15 298 698 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | 3 082 831 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 2 | 850 556 Kč |
| Elektricke stroje | 1 | 298 725 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technické služby Zlín, s.r.o. | 8 | 1 775 432 Kč |
| Dopravní společnost Zlín-Otrokovice, s.r.o. | 1 | 1 557 043 Kč |
| Střední průmyslová škola stavební Valašské Meziříčí | 1 | 1 307 711 Kč |
| město Otrokovice | 1 | 599 954 Kč |
| Vysoké učení technické v Brně | 1 | 77 077 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SafeMatic s.r.o. | 12 | 5 317 216 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 12,50 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 4 | 16 284 562 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 1 533 935 Kč |
| Odpady | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| DPOV, a.s. | 1 | 10 890 000 Kč |
| Střední průmyslová škola stavební Valašské Meziříčí | 1 | 3 496 324 Kč |
| Dopravní společnost Zlín-Otrokovice, s.r.o. | 1 | 1 621 039 Kč |
| Technické služby Zlín, s.r.o. | 2 | 1 533 935 Kč |
| město Otrokovice | 1 | 356 637 Kč |
| Správa silnic Olomouckého kraje, příspěvková organizace | 1 | 277 199 Kč |
| Národní památkový ústav | 1 | 96 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SafeMatic s.r.o. | 8 | 18 271 134 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 15 | 2 627 711 Kč |
| Stavebnictví | 3 | 979 237 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dopravní společnost Zlín-Otrokovice, s.r.o. | 3 | 1 001 888 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 1 | 204 255 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SafeMatic s.r.o. | 4 | 1 206 143 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 211 | 453 037 376 Kč |
| Elektricke stroje | 15 | 4 277 572 Kč |
| IT | 1 | 41 914 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 41 914 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Zlín | 2 | 499 433 Kč |
| Městská poliklinika s.r.o. Otrokovice | 1 | 88 142 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 2 | 83 828 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SafeMatic s.r.o. | 5 | 671 404 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 15 | 590 796 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Česká agentura pro standardizaci | 1 | 4 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SafeMatic s.r.o. | 1 | 4 000 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 29 | 48 722 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Národní památkový ústav | 1 | 158 400 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SafeMatic s.r.o. | 1 | 158 400 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 61 710 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa a údržba silnic Zlínska, s.r.o. | 1 | 61 710 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SafeMatic s.r.o. | 1 | 61 710 Kč |