Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 22.11.2016 |
| IČO | 05583951 |
| Datová schránka | vmh6y7g |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 263 smluv za celkem 824 mil. Kč;
33 smluv má zásadní nedostatek;
6 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 2 | 22 800 000 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 80 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Benešov | 2 | 22 800 000 Kč |
| Dům dětí a mládeže Benešov | 1 | 242 800 Kč |
| Základní škola Benešov, Dukelská 1818 | 2 | 153 000 Kč |
| Základní škola, Mateřská škola a Základní umělecká škola Votice, příspěvková organizace | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská sportovní zařízení Benešov, s.r.o. | 7 | 23 195 800 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 2,94 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
3 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 8,82 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 5 805 580 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 4 | 1 773 195 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 2 | 820 574 Kč |
| Školení a kurzy | 13 | 738 132 Kč |
| Pojišťovací služby | 2 | 589 333 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 141 306 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Benešov | 2 | 22 800 000 Kč |
| Městská sportovní zařízení Benešov, s.r.o. | 16 | 9 948 639 Kč |
| Dům dětí a mládeže Benešov | 2 | 384 400 Kč |
| Základní škola Benešov, Jiráskova 888 | 6 | 294 532 Kč |
| Základní škola Benešov, Dukelská 1818 | 4 | 259 600 Kč |
| Základní škola a mateřská škola Benešov, Na Karlově 372 | 2 | 184 000 Kč |
| Zdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem | 1 | 90 750 Kč |
| Základní škola, Mateřská škola a Základní umělecká škola Votice, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská sportovní zařízení Benešov, s.r.o. | 34 | 33 961 921 Kč |
| PITTER DESIGN, s.r.o. | 1 | 5 805 580 Kč |
| MC Control s.r.o. | 2 | 820 574 Kč |
| Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 2 | 589 333 Kč |
| Tomáš Houdek | 1 | 556 600 Kč |
| Josef Benke | 1 | 542 685 Kč |
| I.B.P.D., s.r.o. | 1 | 448 910 Kč |
| ČESKÝ TRÁVNÍK s.r.o. | 2 | 312 023 Kč |
| TZB projekt spol. s r.o. | 1 | 231 110 Kč |
| Radek Toman | 1 | 221 611 Kč |
| Ing. David Jiřík | 1 | 218 407 Kč |
| PREsolidsun, s.r.o. | 1 | 141 306 Kč |
| ACOND a.s. | 1 | 60 500 Kč |
| Pražská energetika, a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 3,33 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
6 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 2 | 22 800 000 Kč |
| Stavebnictví | 3 | 1 879 086 Kč |
| Školení a kurzy | 14 | 984 700 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 412 300 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 242 829 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 108 259 Kč |
| Energie | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Benešov | 2 | 22 800 000 Kč |
| Městská sportovní zařízení Benešov, s.r.o. | 9 | 3 372 989 Kč |
| Základní škola Benešov, Dukelská 1818 | 4 | 485 000 Kč |
| Dům dětí a mládeže Benešov | 2 | 412 300 Kč |
| Základní škola a mateřská škola Benešov, Na Karlově 372 | 3 | 294 000 Kč |
| Základní škola Benešov, Jiráskova 888 | 4 | 262 700 Kč |
| Zdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem | 1 | 84 700 Kč |
| Vyšší odborná škola a Střední zemědělská škola, Benešov, Mendelova 131 | 1 | 75 000 Kč |
| Základní škola, Mateřská škola a Základní umělecká škola Votice, příspěvková organizace | 4 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská sportovní zařízení Benešov, s.r.o. | 30 | 27 786 689 Kč |
| VOSA-MVS, s.r.o. | 3 | 1 190 996 Kč |
| MOTION construction s.r.o. | 1 | 834 900 Kč |
| STAVOS Příbram a.s. | 1 | 691 918 Kč |
| UNICHTERM s.r.o. | 1 | 304 087 Kč |
| Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 1 | 242 829 Kč |
| PROSPECTA Světelné Informační Systémy s.r.o. | 1 | 108 259 Kč |
| Pražská plynárenská, a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 7,69 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 7,69 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 4 | 26 124 868 Kč |
| Stavebnictví | 4 | 22 970 242 Kč |
| Odpady | 1 | 1 058 750 Kč |
| Školení a kurzy | 11 | 584 100 Kč |
| Zemědělství | 1 | 380 059 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 262 455 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 157 300 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Benešov | 5 | 31 924 868 Kč |
| Městská sportovní zařízení Benešov, s.r.o. | 7 | 24 671 506 Kč |
| Dům dětí a mládeže Benešov | 2 | 355 500 Kč |
| Základní škola Benešov, Dukelská 1818 | 3 | 309 600 Kč |
| Základní škola a mateřská škola Benešov, Na Karlově 372 | 2 | 200 000 Kč |
| Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových | 1 | 157 300 Kč |
| Základní škola Benešov, Jiráskova 888 | 1 | 70 000 Kč |
| Základní škola, Mateřská škola a Základní umělecká škola Votice, příspěvková organizace | 5 | 4 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská sportovní zařízení Benešov, s.r.o. | 26 | 57 693 274 Kč |
| PREsolidsun, s.r.o. | 1 | 22 142 463 Kč |
| Lacus Technology s.r.o. | 1 | 1 058 750 Kč |
| VOSA-MVS, s.r.o. | 1 | 488 979 Kč |
| ČESKÝ TRÁVNÍK s.r.o. | 1 | 380 059 Kč |
| 2 | 338 800 Kč | |
| Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 1 | 262 455 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 9,09 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Průmyslové stroje | 1 | 1 087 790 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 500 000 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 233 650 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 211 750 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 83 200 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Benešov | 4 | 25 455 000 Kč |
| Městská sportovní zařízení Benešov, s.r.o. | 2 | 1 299 540 Kč |
| Dům dětí a mládeže Benešov | 2 | 347 300 Kč |
| ČEZ Distribuce, a. s. | 1 | 96 800 Kč |
| Základní škola a mateřská škola Benešov, Na Karlově 372 | 1 | 83 200 Kč |
| Základní škola, Mateřská škola a Základní umělecká škola Votice, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská sportovní zařízení Benešov, s.r.o. | 11 | 27 281 840 Kč |
| ITTEC, s.r.o. | 1 | 1 087 790 Kč |
| MAYLE, s.r.o. | 1 | 211 750 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 13,33 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 6,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 2 | 15 930 000 Kč |
| Stavebnictví | 3 | 1 602 928 Kč |
| Sport a sportoviště | 3 | 441 163 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 321 990 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 0 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Benešov | 4 | 18 135 300 Kč |
| Městská sportovní zařízení Benešov, s.r.o. | 8 | 17 803 131 Kč |
| Dům dětí a mládeže Benešov | 1 | 114 400 Kč |
| Základní škola, Mateřská škola a Základní umělecká škola Votice, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská sportovní zařízení Benešov, s.r.o. | 15 | 36 052 831 Kč |
| Město Benešov | 1 | 15 730 000 Kč |
| SYVEL plus, s.r.o. | 1 | 1 333 427 Kč |
| Ladislav Zelinka | 4 | 416 632 Kč |
| BÁRTA rent s.r.o. | 1 | 294 032 Kč |
| I.B.P.D., s.r.o. | 1 | 29 040 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
19 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 55,88 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 5,88 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 5,88 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 9 | 69 796 340 Kč |
| Pojišťovací služby | 58 | 15 544 514 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 7 130 974 Kč |
| Zemědělství | 15 | 5 804 826 Kč |
| Sport a sportoviště | 1 | 661 476 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 622 784 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 49 308 Kč |
| Školení a kurzy | 17 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská sportovní zařízení Benešov, s.r.o. | 28 | 49 739 358 Kč |
| Město Benešov | 4 | 28 954 000 Kč |
| Dům dětí a mládeže Benešov | 1 | 271 400 Kč |
| Generali Česká pojišťovna a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
18 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 43,90 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
6 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 14,63 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 6 | 32 567 500 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 7 | 1 557 133 Kč |
| Školení a kurzy | 23 | 451 600 Kč |
| Právní služby | 7 | 225 060 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 0 Kč |
| Rekreační, kulturní akce | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Benešov | 6 | 31 966 356 Kč |
| Městská sportovní zařízení Benešov, s.r.o. | 26 | 2 383 337 Kč |
| Základní škola Benešov, Dukelská 1818 | 5 | 330 700 Kč |
| Dům dětí a mládeže Benešov | 1 | 246 200 Kč |
| Základní škola a mateřská škola Benešov, Na Karlově 372 | 2 | 120 900 Kč |
| Zdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem | 1 | 61 710 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 6,45 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
10 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 32,26 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Průmyslové stroje | 29 | 115 221 314 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 31 | 84 939 338 Kč |
| Dary a dotace | 9 | 44 758 000 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 43 | 12 181 124 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 17 | 2 953 510 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 4 | 1 187 651 Kč |
| Školení a kurzy | 5 | 324 522 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 316 831 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 160 000 Kč |
| Sport a sportoviště | 1 | 0 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Benešov | 10 | 44 758 000 Kč |
| Městská sportovní zařízení Benešov, s.r.o. | 14 | 3 269 827 Kč |
| Dům dětí a mládeže Benešov | 1 | 228 000 Kč |
| Základní škola Benešov, Dukelská 1818 | 3 | 181 500 Kč |
| Základní škola a mateřská škola Benešov, Na Karlově 372 | 2 | 143 022 Kč |
| Komerční banka, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská sportovní zařízení Benešov, s.r.o. | 31 | 48 580 349 Kč |
| Obec Křečovice | 1 | 566 401 Kč |
| STAVOS BENEŠOV s.r.o. | 2 | 536 170 Kč |
| Festival Přehrady s.r.o. | 1 | 302 500 Kč |
| MOTION construction s.r.o. | 1 | 239 580 Kč |
| LOYD GROUP s.r.o. | 1 | 233 530 Kč |
| D A B O N A s.r.o. | 1 | 223 608 Kč |
| DIJAS s.r.o. | 1 | 158 618 Kč |
| EASY FM s.r.o. | 1 | 2 783 Kč |
| FOX STAR EXPRES s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
8 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 25,81 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 9,68 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 9,68 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 494 | 3 306 598 912 Kč |
| Kancelář | 1 | 292 199 993 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 337 | 87 947 942 Kč |
| Školení a kurzy | 1 222 | 45 731 329 Kč |
| Sport a sportoviště | 71 | 15 436 943 Kč |
| Stavebnictví | 6 | 12 258 259 Kč |
| Energie | 18 | 2 208 000 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 15 | 0 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Benešov | 11 | 410 891 993 Kč |
| Městská sportovní zařízení Benešov, s.r.o. | 15 | 14 466 259 Kč |
| Dům dětí a mládeže Benešov | 1 | 223 900 Kč |
| Základní škola Benešov, Jiráskova 888 | 1 | 77 756 Kč |
| Základní škola a mateřská škola Benešov, Na Karlově 372 | 1 | 75 867 Kč |
| Základní škola Benešov, Dukelská 1818 | 1 | 71 500 Kč |
| Základní škola Sídliště Vlašim, příspěvková organizace | 1 | 58 650 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská sportovní zařízení Benešov, s.r.o. | 29 | 417 817 462 Kč |
| DOT servis s.r.o. | 1 | 6 763 814 Kč |
| HOSS a.s. | 1 | 2 553 880 Kč |
| Amper Market, a.s. v likvidaci | 4 | 2 208 000 Kč |
| STAVOS BENEŠOV s.r.o. | 6 | 1 655 916 Kč |
| MusicData s.r.o. | 1 | 1 284 648 Kč |
| Československá obchodní banka, a. s. | 1 | 0 Kč |
| Tinker Bell s.r.o. | 1 | 0 Kč |