Soukromá firma.
| Založeno | 22.12.2016 |
| IČO | 05656010 |
| Datová schránka |
Všechny smlouvy: 3 smlouvy za celkem 89 540 Kč;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 14 520 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Chrudim | 1 | 14 520 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Tomáš Meller | 1 | 14 520 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veřejné služby pro energie | 1 | 60 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Chrudim | 1 | 60 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Tomáš Meller | 1 | 60 500 Kč |
| Vodárenská společnost Chrudim, a.s. | 1 | 60 500 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 10 | 145 200 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Chrudim | 1 | 14 520 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Tomáš Meller | 1 | 14 520 Kč |