Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 05.01.2017 |
| IČO | 05684871 |
| Datová schránka | evy9jih |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 92 smluv za celkem 96 mil. Kč;
Jedna smlouvu má zásadní nedostatek;
2 smlouvy jsou s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Služby města Vejprty | 1 | 1 898 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HP STAV - Jan Perout s.r.o. | 1 | 1 898 000 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 7 | 1 093 081 Kč |
| Stavebnictví | 1 | - 193 071 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Kadaň | 11 | 5 021 214 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HP STAV - Jan Perout s.r.o. | 11 | 5 021 214 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 8,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | 2 773 039 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 6 | 1 577 131 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 302 013 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 211 750 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Kadaň | 12 | 11 298 033 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HP STAV - Jan Perout s.r.o. | 12 | 11 298 033 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 4 | 4 311 144 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 10 | 1 659 288 Kč |
| Sociální péče | 1 | 206 844 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Kadaň | 14 | 4 679 563 Kč |
| Kulturní zařízení Kadaň, příspěvková organizace | 1 | 1 389 236 Kč |
| Městská správa sociálních služeb Kadaň | 1 | 206 844 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HP STAV - Jan Perout s.r.o. | 16 | 6 275 643 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 6,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 7 | 10 511 424 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 4 | 554 901 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 307 219 Kč |
| Sociální péče | 1 | 117 975 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Kadaň | 13 | 11 428 115 Kč |
| Státní oblastní archiv v Litoměřicích | 1 | 151 147 Kč |
| Městská správa sociálních služeb Kadaň | 1 | 117 975 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HP STAV - Jan Perout s.r.o. | 15 | 11 697 237 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 4 | 1 653 734 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Kadaň | 3 | 1 062 698 Kč |
| Zoopark Chomutov, p. o. | 1 | 591 036 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HP STAV - Jan Perout s.r.o. | 4 | 1 653 734 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | 2 004 853 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Kadaň | 4 | 2 083 659 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HP STAV - Jan Perout s.r.o. | 4 | 2 083 659 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 940 822 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Kadaň | 2 | 940 822 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HP STAV - Jan Perout s.r.o. | 2 | 940 822 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 9 | 51 290 818 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 5 | 811 164 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Kadaň | 16 | 52 549 349 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HP STAV - Jan Perout s.r.o. | 16 | 52 549 349 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 8,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 4 | 3 393 972 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 5 | 757 049 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Kadaň | 12 | 4 453 651 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HP STAV - Jan Perout s.r.o. | 12 | 4 453 651 Kč |