Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 08.02.2017 |
| IČO | 05791171 |
| Datová schránka | 6arb4p9 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 63 smluv za celkem 35 mil. Kč;
Jednu smlouva je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | 6 206 062 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Hodonín, Vančurova 2, příspěvková organizace | 2 | 5 494 834 Kč |
| Město Hodonín | 1 | 1 051 397 Kč |
| Městská bytová správa, spol. s r.o. | 1 | 711 228 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| REPOS-ING s.r.o. | 4 | 7 257 459 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 1 268 080 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 64 873 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Hodonín | 3 | 1 332 953 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| REPOS-ING s.r.o. | 3 | 1 332 953 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 12,50 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 7 | 18 470 053 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 18 150 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Archeologický ústav AV ČR, Brno, v. v. i. | 2 | 9 251 062 Kč |
| Město Hodonín | 5 | 8 131 424 Kč |
| Lázně Hodonín, s.r.o. | 1 | 1 105 717 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| REPOS-ING s.r.o. | 8 | 18 488 203 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 229 900 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Hodonín | 1 | 229 900 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| REPOS-ING s.r.o. | 1 | 229 900 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 18 150 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Hodonín | 1 | 18 150 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| REPOS-ING s.r.o. | 1 | 18 150 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 11,11 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 5 | 253 413 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 2 | 67 155 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 36 421 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Hodonín | 9 | 463 469 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| REPOS-ING s.r.o. | 9 | 463 469 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 9 | 3 439 892 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Hodonín | 10 | 3 458 421 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| REPOS-ING s.r.o. | 10 | 3 458 421 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 7 | 1 032 723 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 2 | 115 192 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Hodonín | 11 | 1 280 132 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| REPOS-ING s.r.o. | 11 | 1 280 132 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 179 | 156 315 998 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 27 | 1 324 345 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 48 413 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Hodonín | 16 | 2 693 141 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| REPOS-ING s.r.o. | 16 | 2 693 141 Kč |