Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 08.02.2017 |
| IČO | 05793181 |
| Datová schránka | 7cqb68y |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 15 smluv za celkem 2 mil. Kč;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Gymnázium Jana Pivečky a Střední odborná škola Slavičín | 1 | 350 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Podlahářství Vaněk s.r.o. | 1 | 350 000 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 86 423 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Gymnázium Jana Pivečky a Střední odborná škola Slavičín | 2 | 459 423 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Podlahářství Vaněk s.r.o. | 2 | 459 423 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 236 270 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 103 027 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Gymnázium Jana Pivečky a Střední odborná škola Slavičín | 1 | 236 270 Kč |
| Domov pro seniory Loučka, příspěvková organizace | 1 | 103 027 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Podlahářství Vaněk s.r.o. | 2 | 339 297 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 128 286 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Gymnázium Jana Pivečky a Střední odborná škola Slavičín | 1 | 128 286 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Podlahářství Vaněk s.r.o. | 1 | 128 286 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábor zaměstnanců | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úřad práce České republiky | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Podlahářství Vaněk s.r.o. | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 278 420 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 145 211 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 19 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Agentura ochrany přírody a krajiny České republiky | 1 | 154 579 Kč |
| Gymnázium Jana Pivečky a Střední odborná škola Slavičín | 1 | 145 211 Kč |
| Domov pro seniory Loučka, příspěvková organizace | 1 | 123 841 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Podlahářství Vaněk s.r.o. | 4 | 423 631 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 29 | 3 164 946 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 88 814 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dětský domov, Základní škola a Praktická škola Valašské Klobouky | 2 | 153 000 Kč |
| Gymnázium Jana Pivečky a Střední odborná škola Slavičín | 1 | 88 814 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Podlahářství Vaněk s.r.o. | 3 | 241 814 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 46 | 6 649 111 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Gymnázium Jana Pivečky a Střední odborná škola Slavičín | 1 | 63 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Podlahářství Vaněk s.r.o. | 1 | 63 000 Kč |