Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 27.02.2017 |
| IČO | 05858062 |
| Datová schránka | fqsdtby |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 52 smluv za celkem 10 mil. Kč;
Jedna smlouvu má zásadní nedostatek;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městský obvod Ústí nad Labem-Neštěmice | 1 | 420 848 Kč |
| Základní umělecká škola Evy Randové, Ústí nad Labem, W. Churchilla 4, příspěvková organizace | 1 | 66 550 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Optimatech, s.r.o. | 2 | 487 398 Kč |
| Základní umělecká škola Evy Randové, Ústí nad Labem, W. Churchilla 4, příspěvková organizace | 1 | 66 550 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veřejné služby pro energie | 1 | 539 358 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 300 080 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 166 799 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městský obvod Ústí nad Labem-Neštěmice | 6 | 1 716 859 Kč |
| Zdravotnická záchranná služba Ústeckého kraje, příspěvková organizace | 1 | 79 013 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Optimatech, s.r.o. | 7 | 1 795 872 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | 639 449 Kč |
| Pojišťovací služby | 2 | 366 539 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 229 041 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městský obvod Ústí nad Labem-Neštěmice | 3 | 675 507 Kč |
| 47274689 | 1 | 262 691 Kč |
| Městský obvod Ústí nad Labem-Střekov | 1 | 117 370 Kč |
| Základní umělecká škola Evy Randové, Ústí nad Labem, W. Churchilla 4, příspěvková organizace | 1 | 103 848 Kč |
| Statutární město Ústí nad Labem | 1 | 75 613 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Optimatech, s.r.o. | 7 | 1 235 029 Kč |
| Základní umělecká škola Evy Randové, Ústí nad Labem, W. Churchilla 4, příspěvková organizace | 1 | 103 848 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pojišťovací služby | 12 | 2 003 684 Kč |
| Průmyslové stroje | 2 | 601 552 Kč |
| Školení a kurzy | 3 | 543 160 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 302 016 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 180 152 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Ústí nad Labem | 8 | 1 849 123 Kč |
| Základní umělecká škola Evy Randové, Ústí nad Labem, W. Churchilla 4, příspěvková organizace | 2 | 170 988 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Optimatech, s.r.o. | 10 | 2 020 110 Kč |
| Základní umělecká škola Evy Randové, Ústí nad Labem, W. Churchilla 4, příspěvková organizace | 2 | 170 988 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 4 | 881 359 Kč |
| Sanitní a zdravotnická vozidla | 1 | 66 018 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Ústí nad Labem | 4 | 881 359 Kč |
| Zdravotnická záchranná služba Ústeckého kraje, příspěvková organizace | 1 | 66 018 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Optimatech, s.r.o. | 5 | 947 377 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 6 | 1 811 191 Kč |
| Školení a kurzy | 7 | 1 275 865 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Ústí nad Labem | 7 | 1 275 865 Kč |
| Městský obvod Ústí nad Labem-Neštěmice | 1 | 301 111 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Optimatech, s.r.o. | 8 | 1 576 976 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 551 760 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 153 065 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Ústí nad Labem | 2 | 704 825 Kč |
| Horská služba ČR, o.p.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Optimatech, s.r.o. | 3 | 704 825 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 81 | 14 900 621 Kč |
| Stavebnictví | 26 | 7 047 636 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 11 | 2 401 160 Kč |
| Sanitní a zdravotnická vozidla | 6 | 400 268 Kč |
| Kancelářské a domácí spotřebiče (klimatizace, myčka, lednička, sporák, …) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Ústí nad Labem | 4 | 511 095 Kč |
| Horská služba ČR, o.p.s. | 1 | 127 050 Kč |
| Zdravotnická záchranná služba Ústeckého kraje, příspěvková organizace | 1 | 70 180 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Optimatech, s.r.o. | 6 | 708 325 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veřejné služby pro energie | 6 | 2 696 788 Kč |
| Kancelářské a domácí spotřebiče (klimatizace, myčka, lednička, sporák, …) | 6 | 88 512 Kč |
| Průmyslové stroje | 2 | 4 185 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Ústí nad Labem | 5 | 393 502 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Optimatech, s.r.o. | 5 | 393 502 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Průmyslové stroje | 26 | 3 944 652 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravotnická záchranná služba Ústeckého kraje, příspěvková organizace | 1 | 150 645 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Optimatech, s.r.o. | 1 | 150 645 Kč |