Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 21.03.2017 |
| IČO | 05937086 |
| Datová schránka | pczfku9 |
Všechny smlouvy: 2 smlouvy za celkem 328 206 Kč;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 228 206 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 100 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Bílovec | 2 | 328 206 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| DAVIDNGUYEN GROUP s.r.o. | 2 | 328 206 Kč |