Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 28.03.2017 |
| IČO | 05963877 |
| Datová schránka | ttkf7r7 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 9 smluv za celkem 16 mil. Kč;
Jednu smlouva je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 4 553 431 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Vizovice | 1 | 4 553 431 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| REPAVIA STAV s.r.o. | 1 | 4 553 431 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 1 346 404 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domovy sociálních služeb Kadaň a Mašťov, příspěvková organizace | 1 | 1 346 404 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| REPAVIA STAV s.r.o. | 1 | 1 346 404 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pojišťovací služby | 1 | 745 360 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov pro seniory Chodov | 1 | 745 360 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| REPAVIA STAV s.r.o. | 1 | 745 360 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 1 602 213 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Náměšť nad Oslavou | 1 | 1 602 213 Kč |
| Mateřská škola Vsetín, Sychrov 96, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| REPAVIA STAV s.r.o. | 2 | 1 602 213 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 7 072 472 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední škola gastronomie a obchodu Zlín | 2 | 7 072 472 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| REPAVIA STAV s.r.o. | 2 | 7 072 472 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Odpady | 1 | 121 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Valašskokloboucké služby s.r.o. | 1 | 121 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| REPAVIA STAV s.r.o. | 1 | 121 000 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 61 | 146 292 062 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Zlín | 1 | 546 858 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| REPAVIA STAV s.r.o. | 1 | 546 858 Kč |