Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 08.06.2017 |
| IČO | 06174132 |
| Datová schránka | dh4j7w7 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 35 smluv za celkem 3 mil. Kč;
Jedna smlouvu má zásadní nedostatek;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Vyškov | 2 | 117 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TANA plus s.r.o. | 2 | 117 500 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 8,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 8 | 709 574 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Vyškov | 9 | 843 000 Kč |
| Správa majetku města Vyškova, příspěvková organizace | 2 | 175 698 Kč |
| Nejvyšší státní zastupitelství | 1 | 66 574 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TANA plus s.r.o. | 12 | 1 085 272 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | 336 227 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 200 000 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 162 745 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Vyškov | 6 | 636 227 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 162 745 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TANA plus s.r.o. | 7 | 798 972 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 160 322 Kč |
| Zemědělství | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Vyškov | 2 | 160 322 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TANA plus s.r.o. | 2 | 160 322 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | 329 986 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 147 458 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Vyškov | 3 | 329 986 Kč |
| Základní škola a Mateřská škola Vyškov, Letní pole, příspěvková organizace | 2 | 147 458 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TANA plus s.r.o. | 5 | 477 444 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábor zaměstnanců | 8 | 895 400 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 73 585 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úřad práce České republiky | 3 | 81 675 Kč |
| Základní škola a Mateřská škola Vyškov, Letní pole, příspěvková organizace | 1 | 73 585 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TANA plus s.r.o. | 4 | 155 260 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 16 | 1 188 659 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola a Mateřská škola Vyškov, Letní pole, příspěvková organizace | 1 | 83 442 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TANA plus s.r.o. | 1 | 83 442 Kč |
| Základní škola a Mateřská škola Vyškov, Letní pole, příspěvková organizace | 1 | 83 442 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | 249 788 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Vyškov | 3 | 249 788 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TANA plus s.r.o. | 3 | 249 788 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 91 | 9 018 947 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Vyškov | 1 | 89 468 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TANA plus s.r.o. | 1 | 89 468 Kč |