Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným. zaniklý subjekt.
| Založeno | 08.06.2017 |
| Zaniklo | 08.12.2025 |
| IČO | 06174396 |
| Datová schránka | 9x8j77q |
Všechny smlouvy: 3 smlouvy za celkem 107 500 Kč;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 60 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Národní památkový ústav | 2 | 60 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Cingr s.r.o. "v likvidaci" | 2 | 60 500 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 47 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední odborná škola strojní a elektrotechnická, Velešín, U Hřiště 527 | 1 | 47 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Cingr s.r.o. "v likvidaci" | 1 | 47 000 Kč |