Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 19.06.2017 |
| IČO | 06201369 |
| Datová schránka | iyzkqja |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 45 smluv za celkem 17 mil. Kč;
Jednu smlouva je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola a mateřská škola, Praha 2, Na Smetance 1 | 1 | 200 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| JAMA maso s.r.o. | 1 | 200 000 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 1 | 300 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola a mateřská škola, Praha 2, Na Smetance 1 | 1 | 300 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| JAMA maso s.r.o. | 1 | 300 000 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Služby závodních jídelen | 1 | 4 840 000 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 150 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zařízení školního stravování Praha - Zbraslav | 1 | 4 840 000 Kč |
| Základní škola a mateřská škola, Praha 2, Na Smetance 1 | 1 | 150 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| JAMA maso s.r.o. | 2 | 4 990 000 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 1 | 200 000 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola a mateřská škola, Praha 2, Na Smetance 1 | 1 | 200 000 Kč |
| Základní škola u svatého Štěpána, Praha 2, Štěpánská 8 příspěvková organizace | 1 | 150 000 Kč |
| Městská část Praha 14 | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| JAMA maso s.r.o. | 3 | 350 000 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 31 | 6 650 000 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 294 406 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nemocnice Na Homolce | 1 | 294 406 Kč |
| Základní škola a mateřská škola, Praha 2, Na Smetance 1 | 1 | 150 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| JAMA maso s.r.o. | 2 | 444 406 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 6,25 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Služby závodních jídelen | 15 | 3 329 681 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 11 | 2 258 460 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nemocnice Na Homolce | 14 | 3 266 532 Kč |
| Městská část Praha 14 | 1 | 2 258 460 Kč |
| Centrum sociálních služeb Praha 2 | 1 | 63 149 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| JAMA maso s.r.o. | 16 | 5 588 141 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Služby závodních jídelen | 171 | 84 701 370 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 0 Kč |
| Právní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Centrum sociálních služeb Praha 2 | 3 | 1 628 339 Kč |
| Mateřská škola Husova, příspěvková organizace | 1 | 60 500 Kč |
| Základní škola, Praha 4, Ke Kateřinkám 1400 | 1 | 0 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| JAMA maso s.r.o. | 6 | 1 688 839 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Voda a potraviny | 1 | 580 800 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Centrum sociálních služeb Praha 2 | 3 | 958 798 Kč |
| Základní škola Dědina, Praha 6, Žukovského 6 | 1 | 580 800 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| JAMA maso s.r.o. | 4 | 1 539 598 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 28,57 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 2 | 534 531 Kč |
| Právní služby | 12 | 302 500 Kč |
| Energie | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Centrum sociálních služeb Praha 2 | 4 | 1 185 484 Kč |
| Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Beroun - Hlinky, Okružní 1404 | 1 | 302 500 Kč |
| Základní škola, Praha 4, Na Líše 16 | 1 | 0 Kč |
| Základní škola, Praha 4, Ke Kateřinkám 1400 | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| JAMA maso s.r.o. | 7 | 1 487 984 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 23 | 5 978 390 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Centrum sociálních služeb Praha 2 | 3 | 633 080 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| JAMA maso s.r.o. | 3 | 633 080 Kč |