Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 18.08.2017 |
| IČO | 06358900 |
| Datová schránka | hq2prgs |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 269 smluv za celkem 212 mil. Kč;
7 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 1 | 2 641 430 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesy České republiky, s.p. | 2 | 3 484 690 Kč |
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 5 | 3 369 330 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| H.B. Les - správa a údržba s.r.o. | 7 | 6 854 020 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 5,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 17 | 14 601 485 Kč |
| Lesnictví a těžba dřeva | 3 | 2 198 540 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesy České republiky, s.p. | 6 | 9 572 368 Kč |
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 14 | 7 227 657 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| H.B. Les - správa a údržba s.r.o. | 20 | 16 800 025 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 11 | 12 006 932 Kč |
| Lesnictví a těžba dřeva | 3 | 3 991 791 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 12 | 13 113 589 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 3 | 4 451 327 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| H.B. Les - správa a údržba s.r.o. | 15 | 17 564 916 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 5,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 19 | 20 664 765 Kč |
| Lesnictví a těžba dřeva | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 11 | 13 660 446 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 9 | 7 004 319 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| H.B. Les - správa a údržba s.r.o. | 20 | 20 664 765 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 19,23 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 20 | 21 881 645 Kč |
| Lesnictví a těžba dřeva | 6 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesy České republiky, s.p. | 14 | 12 322 185 Kč |
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 12 | 9 559 460 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| H.B. Les - správa a údržba s.r.o. | 26 | 21 881 645 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 9,68 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 23 | 21 824 165 Kč |
| Lesnictví a těžba dřeva | 8 | 1 602 645 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 22 | 16 250 808 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 9 | 7 176 002 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| H.B. Les - správa a údržba s.r.o. | 31 | 23 426 810 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 29 | 25 774 623 Kč |
| Lesnictví a těžba dřeva | 8 | 90 750 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 28 | 21 314 574 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 9 | 4 550 799 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| H.B. Les - správa a údržba s.r.o. | 37 | 25 865 373 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,27 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 43 | 30 146 549 Kč |
| Lesnictví a těžba dřeva | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 16 | 21 861 270 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 28 | 8 285 279 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| H.B. Les - správa a údržba s.r.o. | 44 | 30 146 549 Kč |
| WOOD&FOREST MORONG s.r.o. | 6 | 2 335 300 Kč |
| ATLANTIK K.T.A., s.r.o. | 6 | 2 335 300 Kč |
| KRIBO, spol. s r.o. | 6 | 2 335 300 Kč |
| Jindřich Morong | 6 | 2 335 300 Kč |
| WOOD FOX forest s.r.o. | 5 | 2 093 300 Kč |
| Jiří Konrád | 4 | 2 057 000 Kč |
| SDLZ VENDA s.r.o. | 5 | 2 032 800 Kč |
| Kopf Václav & Jiří, s.r.o. | 4 | 1 246 300 Kč |
| 2 | 1 089 000 Kč | |
| 1 | 302 500 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,74 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesnictví a těžba dřeva | 453 | 118 255 890 Kč |
| Zemědělství | 69 | 52 646 941 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 64 070 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesy České republiky, s.p. | 58 | 38 031 001 Kč |
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 15 | 14 680 010 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| H.B. Les - správa a údržba s.r.o. | 73 | 52 711 011 Kč |
| PE-REZA, spol. s r.o. | 32 | 30 295 049 Kč |
| SDLZ VENDA s.r.o. | 20 | 20 473 200 Kč |
| Kopf Václav & Jiří, s.r.o. | 19 | 19 541 500 Kč |
| Josef Baborovský | 18 | 18 755 000 Kč |
| Gheorghe Ungurean | 12 | 11 616 000 Kč |
| HABEZ+TRANSPORT s.r.o. | 8 | 8 515 241 Kč |
| DIRI MESE, s.r.o. | 7 | 8 228 000 Kč |
| Veronika Vaňková Soukupová | 8 | 8 228 000 Kč |
| Jiří Brabec | 8 | 6 655 000 Kč |
| Josef Blecha | 4 | 3 666 300 Kč |
| Jiří Holík | 4 | 2 665 570 Kč |
| Jan Betko | 2 | 1 996 500 Kč |
| Jaroslav Švager | 2 | 1 839 200 Kč |
| Marcela Jasenčuková | 2 | 1 391 500 Kč |
| Tomáš Dolejší | 1 | 1 210 000 Kč |
| Martin Janík | 1 | 1 210 000 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 3 481 | 3 033 423 043 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 1 | 595 018 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| H.B. Les - správa a údržba s.r.o. | 1 | 595 018 Kč |