Firma (spolu)vlastněná státem či samosprávou. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 20.10.2017 |
| IČO | 06490034 |
| Datová schránka | yyhtrnn |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této státní organizace.
Všechny smlouvy: 232 smluv za celkem 320 mil. Kč;
19 smluv má zásadní nedostatek;
12 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
9,9 % smluv s firmami navázanými na politiky;
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 10,71 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Osobní vozidla | 3 | 3 944 944 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 10 | 3 675 520 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 725 770 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 447 471 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 370 474 Kč |
| Vozidla silniční údržby a příslušenství | 1 | 183 557 Kč |
| Odpady | 1 | 13 939 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa nemovitostí města Šlapanice s.r.o. | 30 | 13 265 810 Kč |
| Město Šlapanice | 1 | 13 939 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ZEMIPRA MONT s.r.o. | 2 | 2 533 310 Kč |
| NET spol. s r.o. | 1 | 2 136 255 Kč |
| Veacom s.r.o. | 1 | 1 162 960 Kč |
| Barbora Plachá | 1 | 841 724 Kč |
| COMIMPEX spol. s r.o. | 1 | 725 770 Kč |
| Bean Theory s.r.o. | 1 | 695 145 Kč |
| Obec Jiříkovice | 1 | 645 729 Kč |
| HITL, s.r.o. | 3 | 644 752 Kč |
| AUTO POKORNÝ, s.r.o. | 1 | 576 660 Kč |
| MP Bus s.r.o. | 1 | 406 560 Kč |
| ZEMIPRA Cargo s.r.o. | 1 | 401 841 Kč |
| ADORO s.r.o. | 1 | 290 400 Kč |
| Martin Bajzík | 1 | 267 894 Kč |
| Marek Chudáček | 1 | 267 894 Kč |
| OTIS a.s. | 1 | 255 407 Kč |
| Unikont Group s.r.o. | 1 | 183 557 Kč |
| KTS EKOLOGIE s.r.o. | 1 | 178 843 Kč |
| AD Zřídkaveselí s.r.o. | 1 | 178 596 Kč |
| Tomáš Číhal | 1 | 133 947 Kč |
| Ing. Jaroslav Maňas s.r.o. | 1 | 129 954 Kč |
| Techneco Praha, s.r.o. | 1 | 117 370 Kč |
| Michal Zeman | 1 | 78 190 Kč |
| Libor Svoboda | 1 | 60 984 Kč |
| Správa nemovitostí města Šlapanice s.r.o. | 1 | 13 939 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 3,23 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
7 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 22,58 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 15 | 18 162 990 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 2 178 000 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 1 754 500 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 927 200 Kč |
| Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství) | 1 | 347 996 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa nemovitostí města Šlapanice s.r.o. | 24 | 20 934 444 Kč |
| Město Šlapanice | 6 | 13 977 600 Kč |
| SATESO, s.r.o. | 1 | 927 200 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa nemovitostí města Šlapanice s.r.o. | 9 | 18 569 866 Kč |
| HITL, s.r.o. | 2 | 3 932 500 Kč |
| Zásilkovna s.r.o. | 1 | 3 519 866 Kč |
| Z lásky pro radost s.r.o. | 1 | 1 461 002 Kč |
| Herlango, s.r.o. | 1 | 1 442 126 Kč |
| Novice car, s.r.o. | 1 | 1 298 927 Kč |
| KS-TRANS autodoprava a spedice s.r.o. | 1 | 907 718 Kč |
| HTH style s.r.o. | 1 | 820 380 Kč |
| EKUNA PRO s.r.o. | 1 | 816 750 Kč |
| Lena Shymon | 1 | 399 300 Kč |
| SSKT s.r.o. | 1 | 347 996 Kč |
| MP Bus s.r.o. | 1 | 326 700 Kč |
| Viorel Bîrcă | 1 | 243 936 Kč |
| Traktorservis-ML, s.r.o. | 2 | 156 211 Kč |
| Profi VZT s.r.o. | 1 | 145 200 Kč |
| AGO-TOP, s.r.o. | 1 | 92 275 Kč |
| AD Zřídkaveselí s.r.o. | 1 | 87 120 Kč |
| David Král | 1 | 87 120 Kč |
| Nekupto s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| SATESO, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 5,88 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 2,94 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 28 | 14 167 479 Kč |
| Mobily, smart zařízení | 2 | 2 093 300 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 858 531 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 310 341 Kč |
| Ostraha objektů | 1 | 0 Kč |
| Energie | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa nemovitostí města Šlapanice s.r.o. | 29 | 17 429 650 Kč |
| Město Šlapanice | 5 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| NOPTASTE s.r.o. | 2 | 4 444 282 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 2 | 2 093 300 Kč |
| ZEMIPRA MONT s.r.o. | 1 | 1 454 178 Kč |
| Zásilkovna s.r.o. | 1 | 1 297 725 Kč |
| MADcorp s.r.o. | 1 | 1 291 699 Kč |
| WECKO sanitární technika s.r.o. | 2 | 1 118 040 Kč |
| AUTO POKORNÝ, s.r.o. | 1 | 858 531 Kč |
| LINDART s.r.o. | 1 | 716 925 Kč |
| Vantage Towers s.r.o. | 1 | 713 900 Kč |
| Dagmar Coufalová | 1 | 659 426 Kč |
| EKUNA PRO s.r.o. | 1 | 544 500 Kč |
| GEOtest, a.s. | 1 | 363 000 Kč |
| UNIQA pojišťovna, a.s. | 1 | 310 341 Kč |
| MP Bus s.r.o. | 2 | 268 620 Kč |
| JB Trans, s.r.o. | 1 | 261 360 Kč |
| Petr Krejčí | 1 | 261 360 Kč |
| Petr Brabec | 2 | 174 240 Kč |
| Viorel Bîrcă | 2 | 152 460 Kč |
| Martin Bajzík | 1 | 130 680 Kč |
| MARVO s.r.o. | 1 | 114 708 Kč |
| Ing. Jan Ondráček | 1 | 113 256 Kč |
| ANAH K & R s.r.o. | 1 | 87 120 Kč |
| Správa nemovitostí města Šlapanice s.r.o. | 5 | 0 Kč |
| Silvermen s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Základní škola, Šlapanice, okres Brno - venkov, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Mateřská škola Hvězdička, Šlapanice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Mateřská škola Zahrádka, Šlapanice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 3,13 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 12,50 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 1 | 69 913 800 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 24 | 52 381 287 Kč |
| Ostraha objektů | 3 | 15 156 103 Kč |
| Vozidla silniční údržby a příslušenství | 1 | 335 170 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Šlapanice | 1 | 69 913 800 Kč |
| Správa nemovitostí města Šlapanice s.r.o. | 31 | 68 960 350 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa nemovitostí města Šlapanice s.r.o. | 1 | 69 913 800 Kč |
| MOZA, s.r.o. | 2 | 16 314 672 Kč |
| SECURITAS ČR s.r.o. | 3 | 15 156 103 Kč |
| Kili, s.r.o. | 1 | 9 636 198 Kč |
| G. M. Corporation, spol. s r.o. | 1 | 6 257 467 Kč |
| Nekupto s.r.o. | 3 | 5 907 220 Kč |
| RZ PROFIL s.r.o. | 1 | 1 898 926 Kč |
| RIAR FOODS s.r.o. | 1 | 1 582 172 Kč |
| Oldřich Eliáš | 1 | 1 558 504 Kč |
| ZEMIPRA MONT s.r.o. | 1 | 1 472 038 Kč |
| PROFI REPAIR SHOP s.r.o. | 1 | 1 433 995 Kč |
| Daniš Davaztechnik s.r.o. | 3 | 1 422 960 Kč |
| VOODOO TRADE, s.r.o. | 1 | 1 297 725 Kč |
| Novice car, s.r.o. | 1 | 1 136 263 Kč |
| KS-TRANS autodoprava a spedice s.r.o. | 1 | 740 738 Kč |
| Numbero Plus s.r.o. | 1 | 645 850 Kč |
| MEDICO PREVENT s.r.o. | 1 | 614 486 Kč |
| Tomáš Macháček | 1 | 566 280 Kč |
| Jiří Marek | 1 | 435 600 Kč |
| LINDART s.r.o. | 1 | 341 365 Kč |
| Roman Torák | 1 | 261 360 Kč |
| Ing. Jaroslav Maňas | 1 | 120 710 Kč |
| GANEL s.r.o. | 1 | 87 120 Kč |
| Nábytek RAMI s.r.o. | 1 | 72 600 Kč |
| Ivan Reblyan | 1 | 0 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Energie | 3 | 7 320 500 Kč |
| Právní služby | 1 | 2 904 000 Kč |
| Paliva a oleje | 1 | 2 178 000 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 3 | 1 181 889 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 1 | 391 601 Kč |
| Odpady | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa nemovitostí města Šlapanice s.r.o. | 11 | 14 369 724 Kč |
| Město Šlapanice | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa nemovitostí města Šlapanice s.r.o. | 3 | 3 295 601 Kč |
| epet energie, a.s. | 1 | 2 904 000 Kč |
| Nano Energies CZ s.r.o. | 1 | 2 904 000 Kč |
| Mgr. Antonín Brtník | 1 | 2 904 000 Kč |
| BONAGRO, a.s. | 1 | 2 178 000 Kč |
| ČEZ Prodej, a.s. | 1 | 1 512 500 Kč |
| ZEMIPRA MONT s.r.o. | 1 | 645 172 Kč |
| SATESO, s.r.o. | 1 | 391 601 Kč |
| RZ PROFIL s.r.o. | 1 | 286 383 Kč |
| Nekupto s.r.o. | 1 | 250 334 Kč |
| Traktorservis-ML, s.r.o. | 1 | 248 534 Kč |
| Eva Míčová | 1 | 145 200 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 5,88 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 11,76 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 5,88 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 7 | 4 834 911 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 1 | 3 482 380 Kč |
| Pojišťovací služby | 2 | 2 728 381 Kč |
| Právní služby | 2 | 2 106 000 Kč |
| Energie | 2 | 1 468 970 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa nemovitostí města Šlapanice s.r.o. | 17 | 17 679 994 Kč |
| Město Šlapanice | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Unikont Group s.r.o. | 1 | 3 482 380 Kč |
| Ing. Dalibor Ježorek | 1 | 2 867 700 Kč |
| PEAC (Czech Republic) s.r.o. | 1 | 2 635 380 Kč |
| RIAR FOODS s.r.o. | 1 | 1 582 172 Kč |
| NOPTASTE s.r.o. | 1 | 1 536 289 Kč |
| MND a.s. | 2 | 1 468 970 Kč |
| Petra Šujanová | 1 | 1 380 000 Kč |
| Ivan Reblyan | 1 | 726 000 Kč |
| Nekupto s.r.o. | 1 | 501 884 Kč |
| Dagmar Coufalová | 1 | 480 000 Kč |
| JB Trans, s.r.o. | 1 | 430 300 Kč |
| Petr Krejčí | 1 | 304 267 Kč |
| Richard Záhora | 1 | 96 062 Kč |
| ZETECH, s.r.o. | 1 | 95 590 Kč |
| Generali Česká pojišťovna a.s. | 1 | 93 001 Kč |
| Správa nemovitostí města Šlapanice s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| KS-TRANS autodoprava a spedice s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 5,26 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 5,26 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 11 | 6 691 252 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 3 | 1 711 908 Kč |
| Energie | 2 | 1 524 600 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 168 122 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa nemovitostí města Šlapanice s.r.o. | 20 | 10 226 562 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MARVO s.r.o. | 2 | 1 633 863 Kč |
| MOZA, s.r.o. | 1 | 1 587 254 Kč |
| MND a.s. | 2 | 1 524 600 Kč |
| G. M. Corporation, spol. s r.o. | 1 | 1 251 493 Kč |
| Nekupto s.r.o. | 2 | 975 492 Kč |
| Kili, s.r.o. | 1 | 792 894 Kč |
| RIAR FOODS s.r.o. | 1 | 772 464 Kč |
| Vodafone Czech Republic a.s. | 2 | 467 776 Kč |
| Oldřich Eliáš | 1 | 326 235 Kč |
| Ing. Jan Ondráček | 1 | 237 431 Kč |
| OTIS a.s. | 2 | 187 308 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 1 | 170 949 Kč |
| WOOD WINDOOR, spol. s r.o. | 1 | 168 122 Kč |
| SATESO, s.r.o. | 1 | 72 600 Kč |
| Eva Míčová | 1 | 58 080 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 6 534 000 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Šlapanice | 2 | 6 534 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa nemovitostí města Šlapanice s.r.o. | 2 | 6 534 000 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 10 | 6 988 152 Kč |
| Energie | 1 | 372 680 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa nemovitostí města Šlapanice s.r.o. | 10 | 5 941 971 Kč |
| Město Šlapanice | 1 | 1 418 861 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa nemovitostí města Šlapanice s.r.o. | 4 | 3 763 962 Kč |
| PA PLUS, s.r.o. - v likvidaci | 1 | 1 536 289 Kč |
| René Klement | 1 | 696 658 Kč |
| 1 | 582 397 Kč | |
| E.ON Energie, a.s. | 1 | 372 680 Kč |
| Tomáš Hořínek | 1 | 178 778 Kč |
| ANAH K & R s.r.o. | 1 | 135 689 Kč |
| Vítězslav Drlík | 1 | 94 380 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 4,35 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 4,35 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 38 | 48 281 206 Kč |
| Ostraha objektů | 1 | 5 025 130 Kč |
| Právní služby | 2 | 3 158 100 Kč |
| Energie | 2 | 1 687 950 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 653 400 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 130 680 Kč |
| Odpady | 1 | 83 684 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa nemovitostí města Šlapanice s.r.o. | 45 | 49 020 149 Kč |
| Město Šlapanice | 1 | 10 000 000 Kč |