Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 14.11.2017 |
| IČO | 06602151 |
| Datová schránka | hapu9ns |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 31 smluv za celkem 5 mil. Kč;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábor zaměstnanců | 1 | 108 900 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úřad práce České republiky | 1 | 108 900 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MGA Forest s.r.o. | 1 | 108 900 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábor zaměstnanců | 10 | 1 137 400 Kč |
| Zemědělství | 4 | 609 840 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesy České republiky, s.p. | 4 | 609 840 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 157 300 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MGA Forest s.r.o. | 5 | 767 140 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 40,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 4 | 1 913 010 Kč |
| Lesnictví a těžba dřeva | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 2 | 1 913 010 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 3 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MGA Forest s.r.o. | 5 | 1 913 010 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 40,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 5 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesy České republiky, s.p. | 5 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MGA Forest s.r.o. | 5 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 4 | 474 320 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 4 744 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesy České republiky, s.p. | 4 | 474 320 Kč |
| Město Kraslice | 1 | 4 744 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MGA Forest s.r.o. | 5 | 479 064 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 5 | 1 427 800 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesy České republiky, s.p. | 4 | 1 427 800 Kč |
| MĚSTSKÉ LESY KRASLICE, spol. s r. o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MGA Forest s.r.o. | 5 | 1 427 800 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 2 | 199 650 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lázeňské lesy a parky Karlovy Vary, příspěvková organizace | 2 | 199 650 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lázeňské lesy a parky Karlovy Vary, příspěvková organizace | 2 | 199 650 Kč |
| MGA Forest s.r.o. | 2 | 199 650 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 219 | 41 905 688 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesy České republiky, s.p. | 3 | 284 108 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MGA Forest s.r.o. | 3 | 284 108 Kč |