Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 22.11.2017 |
| IČO | 06618898 |
| Datová schránka | gjmvnps |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 46 smluv za celkem 44 mil. Kč;
Jedna smlouvu má zásadní nedostatek;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 2 | 1 026 355 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Státní zemědělský intervenční fond | 2 | 1 026 355 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HeinWald s.r.o. | 3 | 1 026 355 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 2 | 1 897 280 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond, a.s. | 2 | 1 897 280 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HeinWald s.r.o. | 3 | 1 897 280 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 3 | 847 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesní úřad Děčín, příspěvková organizace | 2 | 847 000 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HeinWald s.r.o. | 3 | 847 000 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 22 | 15 130 175 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 484 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond, a.s. | 2 | 726 000 Kč |
| Státní zemědělský intervenční fond | 1 | 270 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HeinWald s.r.o. | 3 | 996 000 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 42,86 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 7 | 1 371 156 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesy České republiky, s.p. | 4 | 1 223 310 Kč |
| Agentura ochrany přírody a krajiny České republiky | 3 | 147 846 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HeinWald s.r.o. | 7 | 1 371 156 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 10,00 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 10,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 10 | 29 818 516 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesní správa Lány | 2 | 17 945 704 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 4 | 7 895 274 Kč |
| Správa Národního parku České Švýcarsko | 2 | 2 458 720 Kč |
| Národní hřebčín Kladruby nad Labem | 1 | 1 398 518 Kč |
| Agentura ochrany přírody a krajiny České republiky | 1 | 120 300 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HeinWald s.r.o. | 10 | 29 818 516 Kč |
| Lestales s.r.o. | 2 | 17 945 704 Kč |
| SOLITERA spol. s r.o. | 2 | 17 945 704 Kč |
| Martin Lang | 2 | 17 945 704 Kč |
| Michal Čížek | 2 | 17 945 704 Kč |
| WOOD TRADING s.r.o. | 1 | 16 991 982 Kč |
| Lesní společnost silva s.r.o. | 1 | 16 991 982 Kč |
| Kloboucká lesní s.r.o. | 1 | 16 991 982 Kč |
| KORYŤÁK, s.r.o. | 1 | 16 991 982 Kč |
| Stanislav Jankulár | 1 | 953 722 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 5 | 6 594 500 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 1 | 199 505 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesy České republiky, s.p. | 5 | 6 594 500 Kč |
| Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond, a.s. | 1 | 199 505 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HeinWald s.r.o. | 6 | 6 794 005 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 18,18 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 11 | 1 006 720 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesy České republiky, s.p. | 11 | 1 006 720 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HeinWald s.r.o. | 11 | 1 006 720 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 181 | 198 249 961 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesy České republiky, s.p. | 1 | 60 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HeinWald s.r.o. | 1 | 60 500 Kč |