Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 12.12.2017 |
| IČO | 06619703 |
| Datová schránka | wtmwt2v |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 19 smluv za celkem 19 mil. Kč;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Přerov | 2 | 188 333 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SETIKA Group, s.r.o. | 2 | 188 333 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 6 611 978 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Přerov | 1 | 5 659 484 Kč |
| Agentura ochrany přírody a krajiny České republiky | 1 | 952 494 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SETIKA Group, s.r.o. | 2 | 6 611 978 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 803 574 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 130 680 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| LOM PRAHA s.p. | 2 | 803 574 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 130 680 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SETIKA Group, s.r.o. | 3 | 934 254 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 7 | 7 429 858 Kč |
| Zdravotnictví | 1 | 1 727 464 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ZOO a zámek Zlín - Lešná, příspěvková organizace | 11 | 9 558 950 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SETIKA Group, s.r.o. | 11 | 9 558 950 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 100 | 135 336 149 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ZOO a zámek Zlín - Lešná, příspěvková organizace | 1 | 1 727 464 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SETIKA Group, s.r.o. | 1 | 1 727 464 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 100,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravotní péče | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Fakultní nemocnice Olomouc | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SETIKA Group, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábor zaměstnanců | 10 | 1 256 682 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úřad práce České republiky | 1 | 80 562 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SETIKA Group, s.r.o. | 1 | 80 562 Kč |