Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 30.11.2017 |
| IČO | 06645534 |
| Datová schránka | rhvv428 |
Všechny smlouvy: 2 smlouvy za celkem 571 120 Kč;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 268 620 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Česká zemědělská univerzita v Praze | 1 | 302 500 Kč |
| Nemocnice Jihlava, příspěvková organizace | 1 | 268 620 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Protector Gate s.r.o. | 2 | 571 120 Kč |