Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 21.12.2017 |
| IČO | 06700888 |
| Datová schránka | c68xbxs |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 60 smluv za celkem 11 mil. Kč;
3 smlouvy mají zásadní nedostatek;
Jednu smlouva je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 2 | 614 428 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| DIGIDATARCH spol. s r.o. | 6 | 951 439 Kč |
| Everesta, s.r.o. | 5 | 951 439 Kč |
| Mateřská škola Jílové, okres Děčín, příspěvková organizace | 1 | 16 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 7,14 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 12 | 1 699 173 Kč |
| Kancelář | 1 | 243 936 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | - 71 341 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| DIGIDATARCH spol. s r.o. | 14 | 2 288 492 Kč |
| Everesta, s.r.o. | 10 | 1 323 609 Kč |
| Městská mateřská škola Hořovice | 1 | 137 940 Kč |
| Mateřská škola Unhošť, okres Kladno | 1 | 66 560 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 22,22 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 11,11 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 6 | 739 053 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 21 635 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| DIGIDATARCH spol. s r.o. | 9 | 760 688 Kč |
| Everesta, s.r.o. | 4 | 446 142 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 12,50 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 7 | 1 042 541 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| DIGIDATARCH spol. s r.o. | 8 | 1 208 069 Kč |
| Everesta, s.r.o. | 7 | 870 217 Kč |
| Základní umělecká škola, Varnsdorf, Národní 512, příspěvková organizace | 1 | 181 732 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 15,38 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 7,69 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 10 | 1 488 323 Kč |
| IT | 1 | 481 762 Kč |
| Věda, výzkum a vzdělávání | 1 | 150 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| DIGIDATARCH spol. s r.o. | 13 | 2 120 084 Kč |
| Everesta, s.r.o. | 12 | 1 970 084 Kč |
| Základní škola a mateřská škola, Ivančice-Řeznovice, okres Brno-venkov | 1 | 119 790 Kč |
| Gymnázium, Praha 8,Ústavní 400 | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 40,00 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 225 | 33 740 429 Kč |
| IT | 7 | 2 890 569 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 2 407 900 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Brněnské komunikace a.s. | 2 | 2 407 900 Kč |
| Základní škola Česká Třebová, Ústecká ulice | 1 | 144 111 Kč |
| Základní škola při Dětské léčebně Ostrov u Macochy, příspěvková organizace | 1 | 95 212 Kč |
| Základní škola Praha-Petrovice, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| DIGIDATARCH spol. s r.o. | 5 | 2 647 223 Kč |
| Everesta, s.r.o. | 2 | 144 111 Kč |
| Základní škola Praha-Petrovice, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 525 140 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 4 | 338 800 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Brněnské komunikace a.s. | 5 | 863 940 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| DIGIDATARCH spol. s r.o. | 6 | 863 940 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 13 | 18 159 680 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 25 | 2 117 500 Kč |
| Voda a potraviny | 1 | 117 660 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Brněnské komunikace a.s. | 2 | 646 140 Kč |
| Nemocnice Milosrdných bratří, příspěvková organizace | 1 | 117 660 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| DIGIDATARCH spol. s r.o. | 3 | 763 800 Kč |