Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným. Řídí jeden podřízený subjekt.
| Založeno | 30.01.2018 |
| IČO | 06813747 |
| Datová schránka | snw2agh |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 113 smluv za celkem 2 mld. Kč;
6 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesy České republiky, s.p. | 1 | 60 984 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| EGREGA Lesní technika s.r.o. | 1 | 60 984 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 7,14 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesnictví a těžba dřeva | 5 | 2 190 100 Kč |
| Zemědělství | 8 | 1 754 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa Krkonošského národního parku | 13 | 4 241 515 Kč |
| Městské lesy Jaroměř, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| EGREGA Lesní technika s.r.o. | 14 | 4 241 515 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 12 | 171 875 963 Kč |
| Lesnictví a těžba dřeva | 27 | 12 039 500 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 3 872 000 Kč |
| Dary a dotace | 7 | 2 830 764 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa Krkonošského národního parku | 15 | 294 448 963 Kč |
| Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond, a.s. | 7 | 2 830 764 Kč |
| Městské lesy Jaroměř, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| EGREGA Lesní technika s.r.o. | 23 | 297 279 727 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 2,86 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 32 | 7 175 976 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa Krkonošského národního parku | 34 | 21 512 661 Kč |
| Městské lesy Jaroměř, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| EGREGA Lesní technika s.r.o. | 35 | 21 512 661 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 5 | 6 003 894 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 778 696 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa Krkonošského národního parku | 4 | 6 003 894 Kč |
| Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond, a.s. | 1 | 778 696 Kč |
| Městské lesy Jaroměř, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| EGREGA Lesní technika s.r.o. | 6 | 6 782 590 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 45 | 19 813 846 Kč |
| Zemědělství | 6 | 5 117 483 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesy České republiky, s.p. | 5 | 4 948 083 Kč |
| Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond, a.s. | 5 | 1 766 546 Kč |
| Správa Krkonošského národního parku | 1 | 169 400 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| EGREGA Lesní technika s.r.o. | 11 | 6 884 029 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 5,88 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
5 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 29,41 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 14 | 25 209 914 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 3 | 2 978 754 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesy České republiky, s.p. | 12 | 22 306 374 Kč |
| Správa Krkonošského národního parku | 4 | 5 882 294 Kč |
| OBEC HORNÍ POLICE | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| EGREGA Lesní technika s.r.o. | 17 | 28 188 668 Kč |
| OBEC HORNÍ POLICE | 1 | 0 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 5 | 1 216 199 145 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 21 | 34 443 134 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesy České republiky, s.p. | 5 | 1 214 915 625 Kč |
| Správa Krkonošského národního parku | 1 | 1 472 885 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 100,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 411 | 7 166 684 379 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Hořice | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| EGREGA Lesní technika s.r.o. | 1 | 0 Kč |