Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 15.02.2018 |
| IČO | 06868681 |
| Datová schránka | xh33hqq |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 29 smluv za celkem 11 mil. Kč;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Služby závodních jídelen | 1 | 274 813 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Fakultní nemocnice Motol a Homolka | 3 | 707 936 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Farma Struhy s.r.o. | 3 | 707 936 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 10,53 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Služby závodních jídelen | 12 | 2 812 447 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 2 130 875 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 5 | 424 800 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nemocnice Na Homolce | 11 | 2 812 447 Kč |
| Státní zemědělský intervenční fond | 1 | 2 130 875 Kč |
| Úřad práce České republiky | 5 | 424 800 Kč |
| 11. školní jídelna Plzeň, Baarova 31, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Česká zemědělská univerzita v Praze | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Farma Struhy s.r.o. | 19 | 5 368 122 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábor zaměstnanců | 31 | 2 656 800 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 222 888 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nemocnice Na Homolce | 1 | 222 888 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 108 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Farma Struhy s.r.o. | 2 | 330 888 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Odpady | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Budějovický Budvar, národní podnik, Budweiser Budvar, National Corporation, Budweiser Budvar, Entreprise Nationale | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Farma Struhy s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 1 | 431 200 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Státní zemědělský intervenční fond | 1 | 431 200 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Farma Struhy s.r.o. | 1 | 431 200 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 1 | 4 253 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technologická agentura ČR | 1 | 4 253 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Farma Struhy s.r.o. | 1 | 4 253 000 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 19 | 41 107 950 Kč |
| Služby závodních jídelen | 88 | 20 586 884 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Státní zemědělský intervenční fond | 1 | 217 500 Kč |
| Základní škola Josefa Kajetána Tyla a Mateřská škola Písek, Tylova 2391 | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Farma Struhy s.r.o. | 2 | 217 500 Kč |