Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 05.03.2018 |
| IČO | 06915647 |
| Datová schránka | 52r4rkp |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 33 smluv za celkem 3 mil. Kč;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 131 300 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Valašské Meziříčí | 1 | 131 300 Kč |
| Kulturní zařízení města Valašského Meziříčí, příspěvková organizace | 1 | 60 750 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zahy-Gastro s.r.o. | 2 | 192 050 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 5 | 693 240 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 98 998 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Valašské Meziříčí | 5 | 693 240 Kč |
| Kulturní zařízení města Valašského Meziříčí, příspěvková organizace | 5 | 406 200 Kč |
| Státní zemědělský intervenční fond | 1 | 98 998 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zahy-Gastro s.r.o. | 11 | 1 198 438 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 3 | 481 250 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 168 756 Kč |
| Energie | 1 | 0 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Valašské Meziříčí | 3 | 481 250 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 168 756 Kč |
| Dětský domov, Mateřská škola, Základní škola a Praktická škola Zlín | 1 | 0 Kč |
| ST SERVIS s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zahy-Gastro s.r.o. | 6 | 650 006 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 40,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 4 | 115 200 Kč |
| Energie | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Valašské Meziříčí | 2 | 115 200 Kč |
| ST SERVIS s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Zlínský kraj | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zahy-Gastro s.r.o. | 5 | 115 200 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 40,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 119 | 12 788 910 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 110 413 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 52 000 Kč |
| Energie | 19 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Valašské Meziříčí | 1 | 110 413 Kč |
| Mateřská škola, základní škola a střední škola pro sluchově postižené, Valašské Meziřící, Vsetínská 454 | 1 | 52 000 Kč |
| ST SERVIS s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Zlínský kraj | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zahy-Gastro s.r.o. | 5 | 162 413 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 10 | 1 458 353 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ST SERVIS s.r.o. | 1 | 464 640 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zahy-Gastro s.r.o. | 2 | 464 640 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábor zaměstnanců | 20 | 1 518 804 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úřad práce České republiky | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zahy-Gastro s.r.o. | 2 | 0 Kč |