Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 19.03.2018 |
| IČO | 06963960 |
| Datová schránka | rjw5rqj |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 14 smluv za celkem 2 mil. Kč;
Jedna smlouvu má zásadní nedostatek;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 381 150 Kč |
| Sanitní a zdravotnická vozidla | 1 | 21 090 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dopravní společnost Zlín-Otrokovice, s.r.o. | 1 | 381 150 Kč |
| Zdravotnická záchranná služba Zlínského kraje, příspěvková organizace | 1 | 21 090 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PSG Direction s.r.o. | 2 | 402 240 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 211 750 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dopravní společnost Zlín-Otrokovice, s.r.o. | 1 | 211 750 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PSG Direction s.r.o. | 1 | 211 750 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 16 605 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravotnická záchranná služba Zlínského kraje, příspěvková organizace | 1 | 16 605 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PSG Direction s.r.o. | 1 | 16 605 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 11 | 3 146 000 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 2 | 423 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dopravní společnost Zlín-Otrokovice, s.r.o. | 3 | 605 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PSG Direction s.r.o. | 3 | 605 000 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 1 | 86 721 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úřad práce České republiky | 1 | 86 721 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PSG Direction s.r.o. | 1 | 86 721 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 1 | 80 344 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 0 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úřad práce České republiky | 1 | 80 344 Kč |
| Střední průmyslová škola Otrokovice | 1 | 0 Kč |
| Český metrologický institut | 1 | 0 Kč |
| Zdravotnická záchranná služba Zlínského kraje, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PSG Direction s.r.o. | 4 | 80 344 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 12 | 996 012 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úřad práce České republiky | 2 | 160 688 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PSG Direction s.r.o. | 2 | 160 688 Kč |