Soukromá firma. Spolek.
| Založeno | 29.03.2018 |
| IČO | 06982361 |
| Datová schránka | b8v97id |
Všechny smlouvy: 2 smlouvy za celkem 147 862 Kč;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 84 700 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 63 162 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa a údržba silnic Pardubického kraje | 1 | 84 700 Kč |
| EAST BOHEMIAN AIRPORT a.s. | 1 | 63 162 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SkyClub, z.s. | 2 | 147 862 Kč |