Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 11.05.2018 |
| IČO | 07117973 |
| Datová schránka | 43r84bm |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 122 smluv za celkem 1 mld. Kč;
5 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 1 | 162 624 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesy České republiky, s.p. | 2 | 1 018 628 Kč |
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 1 | 185 614 Kč |
| Podniky města Šumperka a.s. | 1 | 162 624 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| LESMARKA s.r.o. | 4 | 1 366 866 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 20 | 14 244 158 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Podniky města Šumperka a.s. | 13 | 7 206 240 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 5 | 5 744 125 Kč |
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 3 | 1 978 749 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| LESMARKA s.r.o. | 21 | 14 929 114 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 13 | 18 222 790 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 1 016 400 Kč |
| Lesnictví a těžba dřeva | 5 | 510 620 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesní správa Lány | 1 | 10 107 130 Kč |
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 13 | 7 771 649 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 5 | 1 871 031 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| LESMARKA s.r.o. | 19 | 19 749 810 Kč |
| Jihočeská provozní s.r.o. | 1 | 10 107 130 Kč |
| Lestales s.r.o. | 1 | 10 107 130 Kč |
| LESALOV s.r.o. | 1 | 10 107 130 Kč |
| Jihozápadní dřevařská a.s. | 1 | 10 107 130 Kč |
| Kloboucká lesní s.r.o. | 1 | 10 107 130 Kč |
| ALMEA s.r.o. | 1 | 10 107 130 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 4,00 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 4,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 20 | 376 412 315 Kč |
| Lesnictví a těžba dřeva | 2 | 1 355 200 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa Národního parku Šumava | 1 | 361 512 414 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 12 | 10 359 209 Kč |
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 12 | 8 292 771 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| LESMARKA s.r.o. | 25 | 380 164 395 Kč |
| Jihočeská provozní s.r.o. | 1 | 361 512 414 Kč |
| S - FOREST s.r.o. | 1 | 361 512 414 Kč |
| MFOREST Písek s.r.o. | 1 | 361 512 414 Kč |
| Ing. Jiří Sedláček | 1 | 361 512 414 Kč |
| Radek Klíma | 1 | 361 512 414 Kč |
| Anascarina s.r.o. | 1 | 361 512 414 Kč |
| Bohumil Kantor | 1 | 361 512 414 Kč |
| URBAN FORESTRY s.r.o. | 1 | 361 512 414 Kč |
| Z-FOREST s.r.o. | 1 | 361 512 414 Kč |
| Kloboucká lesní s.r.o. | 1 | 361 512 414 Kč |
| JK - KLIMEŠ s.r.o. | 1 | 361 512 414 Kč |
| ZDERO Volary, s.r.o. | 1 | 361 512 414 Kč |
| Zdeněk Skřejpek | 1 | 361 512 414 Kč |
| Šárka Jurášová | 1 | 361 512 414 Kč |
| Václav Matějka | 1 | 361 512 414 Kč |
| Michal Pospíšil | 1 | 361 512 414 Kč |
| Pavel Matějů | 1 | 361 512 414 Kč |
| Václav Švehla | 1 | 361 512 414 Kč |
| Adam Klement | 1 | 361 512 414 Kč |
| Tomáš Suchý | 1 | 361 512 414 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 5,88 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 5,88 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 17 | 15 373 066 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesy České republiky, s.p. | 13 | 11 814 740 Kč |
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 4 | 3 558 326 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| LESMARKA s.r.o. | 17 | 15 373 066 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 5,00 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 10,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 20 | 30 945 629 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesy České republiky, s.p. | 17 | 28 339 531 Kč |
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 3 | 2 606 098 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| LESMARKA s.r.o. | 20 | 30 945 629 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 9 | 10 916 318 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesy České republiky, s.p. | 7 | 9 712 368 Kč |
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 2 | 1 203 950 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| LESMARKA s.r.o. | 9 | 10 916 318 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 12,50 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 7 | 990 913 710 Kč |
| Lesnictví a těžba dřeva | 71 | 20 533 700 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesy České republiky, s.p. | 3 | 986 371 067 Kč |
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 5 | 6 418 143 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 1 071 | 14 572 759 137 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 1 | 853 050 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| LESMARKA s.r.o. | 1 | 853 050 Kč |