Soukromá firma. Odštěpný závod zahraniční právnické osoby.
| Založeno | 05.06.2018 |
| IČO | 07169124 |
| Datová schránka | b4hamfq |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 30 smluv za celkem 5 mld. Kč;
Jedna smlouvu má zásadní nedostatek;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 1 | 374 826 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Elektrifikace tratí, odštěpný závod | 1 | 374 826 Kč |
| EUROVIA Železniční stavby a.s. | 1 | 374 826 Kč |
| Chládek a Tintěra, Pardubice a.s. | 1 | 374 826 Kč |
| GJW Praha spol. s r.o. | 1 | 374 826 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 5 | 159 333 337 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 6 | 214 505 390 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Elektrifikace tratí, odštěpný závod | 6 | 214 505 390 Kč |
| GJW Praha spol. s r.o. | 6 | 214 505 390 Kč |
| EUROVIA CZ a.s. | 6 | 214 505 390 Kč |
| Chládek a Tintěra, Pardubice a.s. | 6 | 214 505 390 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 7 | 82 477 450 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 8 | 54 465 103 Kč |
| Pískovna Černovice, spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Chládek a Tintěra, Pardubice a.s. | 4 | 57 018 360 Kč |
| GJW Praha spol. s r.o. | 4 | 57 018 360 Kč |
| EUROVIA CZ a.s. | 4 | 57 018 360 Kč |
| Elektrifikace tratí, odštěpný závod | 9 | 54 465 103 Kč |
| PORR a.s. | 3 | - 2 553 257 Kč |
| S u b t e r r a a.s. | 3 | - 2 553 257 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 6 | 2 503 006 221 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 6 | 2 503 006 221 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Elektrifikace tratí, odštěpný závod | 6 | 2 503 006 221 Kč |
| Chládek a Tintěra, Pardubice a.s. | 1 | 2 172 442 769 Kč |
| GJW Praha spol. s r.o. | 1 | 2 172 442 769 Kč |
| EUROVIA CZ a.s. | 1 | 2 172 442 769 Kč |
| PORR a.s. | 5 | 330 563 452 Kč |
| S u b t e r r a a.s. | 5 | 330 563 452 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 3 261 511 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 1 | 3 261 511 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Elektrifikace tratí, odštěpný závod | 1 | 3 261 511 Kč |
| PORR a.s. | 1 | 3 261 511 Kč |
| S u b t e r r a a.s. | 1 | 3 261 511 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | 1 724 190 211 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 4 | 1 724 190 211 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Elektrifikace tratí, odštěpný závod | 4 | 1 724 190 211 Kč |
| S u b t e r r a a.s. | 3 | 1 724 190 211 Kč |
| PORR a.s. | 2 | 1 648 755 053 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 334 | 67 122 110 263 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 4 | 38 079 313 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Elektrifikace tratí, odštěpný závod | 4 | 38 079 313 Kč |
| S u b t e r r a a.s. | 2 | 37 986 748 Kč |