Soukromá firma. Odštěpný závod zahraniční právnické osoby.
| Založeno | 22.08.2018 |
| IČO | 07381727 |
| Datová schránka | euaiiu4 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 161 smluv za celkem 238 mil. Kč;
9 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 1 | 1 260 384 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesy České republiky, s.p. | 6 | 1 806 917 Kč |
| Spojené lesy s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Di Mihálik, s.r.o., odštěpný závod ČR | 7 | 1 806 917 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
12 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 52,17 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 23 | 3 640 235 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesy České republiky, s.p. | 22 | 3 640 235 Kč |
| Spojené lesy s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Di Mihálik, s.r.o., odštěpný závod ČR | 23 | 3 640 235 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 5,56 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 5,56 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 18 | 16 412 446 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesy České republiky, s.p. | 17 | 16 412 446 Kč |
| Spojené lesy s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Di Mihálik, s.r.o., odštěpný závod ČR | 18 | 16 412 446 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 11,11 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 3,70 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 24 | 41 774 834 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesy České republiky, s.p. | 26 | 47 326 314 Kč |
| Spojené lesy s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Di Mihálik, s.r.o., odštěpný závod ČR | 27 | 47 326 314 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 13,51 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 5,41 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 37 | 45 979 424 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesy České republiky, s.p. | 32 | 30 851 399 Kč |
| Střední lesnická škola a Střední odborná škola Šluknov, příspěvková organizace | 2 | 15 064 500 Kč |
| Spojené lesy s.r.o. | 2 | 63 525 Kč |
| Lesy města Brna, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Di Mihálik, s.r.o., odštěpný závod ČR | 37 | 45 979 424 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 23,08 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 30,77 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 13 | 22 119 405 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední lesnická škola a Střední odborná škola Šluknov, příspěvková organizace | 3 | 9 375 685 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 6 | 8 491 780 Kč |
| Podniky města Šumperka a.s. | 1 | 2 200 990 Kč |
| Lesy města Mohelnice, s.r.o. v likvidaci | 1 | 2 050 950 Kč |
| Spojené lesy s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Di Mihálik, s.r.o., odštěpný závod ČR | 13 | 22 119 405 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 4,35 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 4,35 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 23 | 48 272 249 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesy České republiky, s.p. | 21 | 48 108 676 Kč |
| Město Zábřeh | 1 | 163 573 Kč |
| Spojené lesy s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Di Mihálik, s.r.o., odštěpný závod ČR | 23 | 48 272 249 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 13 | 31 791 782 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesy České republiky, s.p. | 13 | 31 791 782 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Di Mihálik, s.r.o., odštěpný závod ČR | 13 | 31 791 782 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 2 | 8 376 830 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesy České republiky, s.p. | 2 | 8 376 830 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Di Mihálik, s.r.o., odštěpný závod ČR | 2 | 8 376 830 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 2 | 9 955 880 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesy České republiky, s.p. | 2 | 9 955 880 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Di Mihálik, s.r.o., odštěpný závod ČR | 2 | 9 955 880 Kč |