Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 01.11.2018 |
| IČO | 07586922 |
| Datová schránka | cm9nn2w |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 18 smluv za celkem 4 mil. Kč;
2 smlouvy mají zásadní nedostatek;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Pastelka, Česká Lípa, Svárovská 3315, příspěvková organizace | 1 | 95 994 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Špičák CL s.r.o. | 1 | 95 994 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Pastelka, Česká Lípa, Svárovská 3315, příspěvková organizace | 1 | 69 572 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Špičák CL s.r.o. | 1 | 69 572 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Doprava a poštovní služby | 1 | 1 694 000 Kč |
| Zemědělství | 3 | 147 472 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 74 937 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technické služby Jablonec nad Nisou, s.r.o. | 1 | 1 694 000 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 3 | 147 472 Kč |
| Mateřská škola Pastelka, Česká Lípa, Svárovská 3315, příspěvková organizace | 1 | 74 937 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Špičák CL s.r.o. | 5 | 1 916 409 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 1 | 76 077 Kč |
| Zemědělství | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Pastelka, Česká Lípa, Svárovská 3315, příspěvková organizace | 1 | 76 077 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Špičák CL s.r.o. | 2 | 76 077 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 21 | 1 575 832 Kč |
| Zemědělství | 3 | 242 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesy České republiky, s.p. | 3 | 242 000 Kč |
| Mateřská škola Pastelka, Česká Lípa, Svárovská 3315, příspěvková organizace | 1 | 65 691 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Špičák CL s.r.o. | 4 | 307 691 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 66,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 3 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesy České republiky, s.p. | 3 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Špičák CL s.r.o. | 3 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| DIAMO, státní podnik | 1 | 64 753 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Špičák CL s.r.o. | 1 | 64 753 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 101 | 4 908 700 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesy České republiky, s.p. | 1 | 1 013 980 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Špičák CL s.r.o. | 1 | 1 013 980 Kč |