Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 28.11.2018 |
| IČO | 07680015 |
| Datová schránka | 8gcqcxm |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 101 smluv za celkem 14 mil. Kč;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nemocnice České Budějovice, a.s. | 2 | 266 624 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PB STAV CB s.r.o. | 2 | 266 624 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravotnictví | 16 | 1 480 890 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 412 723 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nemocnice České Budějovice, a.s. | 16 | 1 480 890 Kč |
| Vězeňská služba České republiky | 2 | 412 723 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PB STAV CB s.r.o. | 18 | 1 893 613 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravotnictví | 14 | 1 412 923 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 1 296 293 Kč |
| Zemědělství | 1 | 91 597 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nemocnice České Budějovice, a.s. | 16 | 1 625 399 Kč |
| Dopravní podnik města České Budějovice, a.s. | 1 | 1 175 414 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PB STAV CB s.r.o. | 17 | 2 800 813 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravotnictví | 10 | 1 484 289 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 768 955 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 1 | 399 150 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nemocnice České Budějovice, a.s. | 12 | 2 652 394 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PB STAV CB s.r.o. | 12 | 2 652 394 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravotnictví | 17 | 1 806 179 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 188 960 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nemocnice České Budějovice, a.s. | 19 | 1 995 139 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PB STAV CB s.r.o. | 19 | 1 995 139 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 5 | 1 418 357 Kč |
| Zdravotnictví | 7 | 747 756 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 349 241 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nemocnice České Budějovice, a.s. | 9 | 1 169 234 Kč |
| Ministerstvo vnitra | 2 | 791 993 Kč |
| Vězeňská služba České republiky | 2 | 554 127 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PB STAV CB s.r.o. | 13 | 2 515 354 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 111 | 37 104 801 Kč |
| Zdravotnictví | 14 | 1 126 468 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nemocnice České Budějovice, a.s. | 16 | 1 368 330 Kč |
| Ministerstvo vnitra | 2 | 187 768 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PB STAV CB s.r.o. | 18 | 1 556 098 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravotnictví | 3 | 256 520 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nemocnice České Budějovice, a.s. | 3 | 256 520 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PB STAV CB s.r.o. | 3 | 256 520 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravotnictví | 730 | 75 179 332 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nemocnice České Budějovice, a.s. | 1 | 344 112 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PB STAV CB s.r.o. | 1 | 344 112 Kč |