Smlouvy Dotace Platy Úřady Zakázky ▶ PastVina
❤ Podpořte nás Přihlásit se Registrace

MA control s.r.o. - Registr smluv

Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.

Založeno 03.01.2019
IČO 07757824
Datová schránka z4nsdqi

Hlídání nových smluv, zakázek, dotací a dalšího

Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.

Upozornit u MA control s.r.o.

Data firem nám poskytuje SalesKit.
Moc děkujeme

Souhrnné statistiky pro MA control s.r.o.

Všechny smlouvy: 24 smluv za celkem 7 mil. Kč;





Statistiky registru smluv pro subjekt v 2026

  • 0 smluv za celkem 0 Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2026


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2025

  • 0 smluv za celkem 0 Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2025


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2024

  • 1 smlouva za celkem 72 600 Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2024

Oblasti uzavřených smluv v 2024

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Konstrukční a stavební práce172 600 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2024

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a.s.172 600 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2024

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
MA control s.r.o.172 600 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2023

  • 3 smlouvy za celkem 1 mil. Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2023

Oblasti uzavřených smluv v 2023

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …)1581 332 Kč
Stavebnictví2444 143 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2023

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Městská část Praha-Čakovice1581 332 Kč
Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a.s.2444 143 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2023

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
MA control s.r.o.31 025 475 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2022

  • 4 smlouvy za celkem 975 613 Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2022

Oblasti uzavřených smluv v 2022

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Stavebnictví2857 033 Kč
Úklidové služby2118 580 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2022

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a.s.4975 613 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2022

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
MA control s.r.o.4975 613 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2021

  • 8 smluv za celkem 2 mil. Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2021

Oblasti uzavřených smluv v 2021

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Úklidové služby332 984 895 Kč
Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …)2688 438 Kč
Realitní služby (poradenství, konzultace)10 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2021

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a.s.82 013 213 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2021

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
MA control s.r.o.82 013 213 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2020

  • 6 smluv za celkem 2 mil. Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2020

Oblasti uzavřených smluv v 2020

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …)4418 294 075 Kč
Stavebnictví41 562 813 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2020

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a.s.62 080 109 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2020

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
MA control s.r.o.62 080 109 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2019

  • 2 smlouvy za celkem 471 694 Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2019

Oblasti uzavřených smluv v 2019

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Stavebnictví11340 460 173 Kč
Konstrukční a stavební práce151 123 763 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2019

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a.s.2471 694 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2019

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
MA control s.r.o.2471 694 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2018

  • 0 smluv za celkem 0 Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2018


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2017

  • 0 smluv za celkem 0 Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2017



}