Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 02.01.2019 |
| IČO | 07762810 |
| Datová schránka | bkwsa3d |
Všechny smlouvy: 3 smlouvy za celkem 884 508 Kč;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 813 120 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 1 | 71 388 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Devátá rozvojová a.s. | 2 | 813 120 Kč |
| Poliklinika Prosek a.s. | 1 | 71 388 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ALKANEMO s.r.o. | 3 | 884 508 Kč |