Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 18.01.2019 |
| IČO | 07817282 |
| Datová schránka | pdvtggf |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 44 smluv za celkem 7 mil. Kč;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Jablonec nad Nisou | 7 | 1 191 709 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střechy Štoček s.r.o. | 7 | 1 191 709 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | 1 248 115 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 544 500 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 4 | 515 376 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Jablonec nad Nisou | 10 | 2 726 461 Kč |
| Technické služby Jablonec nad Nisou, s.r.o. | 1 | 70 785 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střechy Štoček s.r.o. | 11 | 2 797 246 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 9,09 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 5 | 1 084 119 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 130 680 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Jablonec nad Nisou | 9 | 1 535 103 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 130 680 Kč |
| Gymnázium, Jablonec nad Nisou, U Balvanu 16, příspěvková organizace | 1 | 114 793 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střechy Štoček s.r.o. | 11 | 1 780 576 Kč |
| Gymnázium, Jablonec nad Nisou, U Balvanu 16, příspěvková organizace | 1 | 114 793 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 5 | 788 539 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Jablonec nad Nisou | 6 | 888 248 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střechy Štoček s.r.o. | 6 | 888 248 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 94 961 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Jablonec nad Nisou | 2 | 94 961 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střechy Štoček s.r.o. | 2 | 94 961 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 198 440 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 165 649 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Jablonec nad Nisou | 6 | 549 239 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střechy Štoček s.r.o. | 6 | 549 239 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 227 095 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Jablonec nad Nisou | 2 | 227 095 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střechy Štoček s.r.o. | 2 | 227 095 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 136 | 30 031 617 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 56 | 9 488 335 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Jablonec nad Nisou | 4 | 570 878 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střechy Štoček s.r.o. | 4 | 570 878 Kč |