Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 07.03.2019 |
| IČO | 07964935 |
| Datová schránka | awvxxks |
Všechny smlouvy: 3 smlouvy za celkem 740 928 Kč;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 644 128 Kč |
| Odpady | 1 | 96 800 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Nový Jičín | 2 | 644 128 Kč |
| Technické služby města Nového Jičína, příspěvková organizace | 1 | 96 800 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| REAL SPORT INVEST s.r.o. | 3 | 740 928 Kč |