Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 20.03.2019 |
| IČO | 08002711 |
| Datová schránka | ze5y8uy |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 70 smluv za celkem 112 mil. Kč;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesy České republiky, s.p. | 6 | 2 397 077 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MOUNTAINS INVEST s.r.o. | 6 | 2 397 077 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 3 | 2 601 406 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesy České republiky, s.p. | 3 | 2 601 406 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MOUNTAINS INVEST s.r.o. | 3 | 2 601 406 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 1 | 3 298 218 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesy České republiky, s.p. | 1 | 3 298 218 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MOUNTAINS INVEST s.r.o. | 1 | 3 298 218 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 10 | 18 017 384 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesy České republiky, s.p. | 10 | 18 017 384 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MOUNTAINS INVEST s.r.o. | 10 | 18 017 384 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 14 | 21 086 186 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesy České republiky, s.p. | 14 | 21 086 186 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MOUNTAINS INVEST s.r.o. | 14 | 21 086 186 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 32 | 56 989 790 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesy České republiky, s.p. | 32 | 56 989 790 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MOUNTAINS INVEST s.r.o. | 32 | 56 989 790 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 860 | 1 437 073 576 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesy České republiky, s.p. | 6 | 9 171 800 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MOUNTAINS INVEST s.r.o. | 6 | 9 171 800 Kč |