Soukromá firma. Ústav.
| Založeno | 13.05.2019 |
| IČO | 08160902 |
| Datová schránka | 22g5u3x |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 50 smluv za celkem 54 mil. Kč;
Jedna smlouvu má zásadní nedostatek;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábor zaměstnanců | 1 | 4 737 150 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Plzeňský kraj | 1 | 4 737 150 Kč |
| Centrum lidských zdrojů Plzeňského kraje, z.ú. | 1 | 145 200 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Centrum lidských zdrojů Plzeňského kraje, z.ú. | 2 | 4 882 350 Kč |
| MAZEPPA s.r.o. | 1 | 145 200 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábor zaměstnanců | 1 | 3 751 000 Kč |
| Právní služby | 2 | 1 258 400 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 255 552 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Plzeňský kraj | 1 | 3 751 000 Kč |
| Centrum lidských zdrojů Plzeňského kraje, z.ú. | 3 | 1 513 952 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Centrum lidských zdrojů Plzeňského kraje, z.ú. | 3 | 4 296 952 Kč |
| Advokátní kancelář Roubal a spol. s.r.o. | 1 | 968 000 Kč |
| Městský ústav sociálních služeb města Plzně, příspěvková organizace | 1 | 290 400 Kč |
| Vize Corporation s.r.o. | 1 | 255 552 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábor zaměstnanců | 1 | 8 687 800 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 958 320 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Plzeňský kraj | 1 | 8 687 800 Kč |
| Centrum lidských zdrojů Plzeňského kraje, z.ú. | 1 | 958 320 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Centrum lidských zdrojů Plzeňského kraje, z.ú. | 2 | 9 646 120 Kč |
| Krajská hospodářská komora v Plzeňském kraji | 1 | 958 320 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 10,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sociální služby | 1 | 8 901 850 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 6 | 4 801 280 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 726 000 Kč |
| Opravy a údržba zdravotnických přístrojů | 1 | 484 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Centrum lidských zdrojů Plzeňského kraje, z.ú. | 8 | 11 563 850 Kč |
| Plzeňský kraj | 1 | 3 349 280 Kč |
| Nemocnice Tábor, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Krajská hospodářská komora v Plzeňském kraji | 2 | 8 901 850 Kč |
| Centrum lidských zdrojů Plzeňského kraje, z.ú. | 2 | 3 349 280 Kč |
| Krokos school s.r.o. | 2 | 726 000 Kč |
| United Jobs, s.r.o. | 1 | 484 000 Kč |
| Moravia ambulance s.r.o. | 1 | 484 000 Kč |
| GENERAL COMPANY MANAGEMENT s.r.o. | 1 | 484 000 Kč |
| GRAND REAL GROUP s.r.o. | 1 | 484 000 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábor zaměstnanců | 8 | 4 801 280 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 6 | 1 761 760 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Plzeňský kraj | 1 | 3 349 280 Kč |
| Centrum lidských zdrojů Plzeňského kraje, z.ú. | 5 | 1 936 000 Kč |
| Nemocnice Třebíč, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Krajská zdravotní, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Oblastní nemocnice Náchod a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Centrum lidských zdrojů Plzeňského kraje, z.ú. | 4 | 3 349 280 Kč |
| AZAN GROUP s.r.o. | 1 | 484 000 Kč |
| Spolek zdravotníků se zahraničním vzděláním "Doktor Čechov" | 1 | 484 000 Kč |
| HRRS Agency s.r.o. | 1 | 484 000 Kč |
| Olena Borsuk | 1 | 484 000 Kč |
| Diecézní charita Plzeň | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábor zaměstnanců | 7 | 5 021 500 Kč |
| Zemědělství | 2 | 968 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Plzeňský kraj | 1 | 3 569 500 Kč |
| Centrum lidských zdrojů Plzeňského kraje, z.ú. | 5 | 2 420 000 Kč |
| Krajská zdravotní, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Nemocnice Český Krumlov, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Nemocnice Prachatice, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Centrum lidských zdrojů Plzeňského kraje, z.ú. | 4 | 3 569 500 Kč |
| Burhinus s.r.o. | 1 | 484 000 Kč |
| Krajská hospodářská komora v Plzeňském kraji | 1 | 484 000 Kč |
| 1 | 484 000 Kč | |
| 1 | 484 000 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 27,27 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Právní služby | 12 | 6 776 000 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 4 | 5 374 000 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 756 250 Kč |
| Úklidové služby | 1 | 726 000 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 354 651 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 145 200 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Plzeňský kraj | 1 | 4 890 000 Kč |
| Centrum lidských zdrojů Plzeňského kraje, z.ú. | 10 | 2 950 101 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Centrum lidských zdrojů Plzeňského kraje, z.ú. | 2 | 4 890 000 Kč |
| Krajská hospodářská komora v Plzeňském kraji | 1 | 756 250 Kč |
| Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o. | 1 | 484 000 Kč |
| 1 | 484 000 Kč | |
| Vodárenská a kanalizační a.s. | 1 | 354 651 Kč |
| REMBRAND Creative s.r.o. | 1 | 145 200 Kč |
| BENERIS promedi s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| JJL REAL 11 s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Volné Profese s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 100,00 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábor zaměstnanců | 141 | 185 870 050 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 11 | 8 572 850 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 6 | 1 773 255 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Centrum lidských zdrojů Plzeňského kraje, z.ú. | 4 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Centrum lidských zdrojů Plzeňského kraje, z.ú. | 4 | 0 Kč |