Firma (spolu)vlastněná státem či samosprávou. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem.
| Založeno | 28.01.2020 |
| IČO | 08736987 |
| Datová schránka | 2dnqvpp |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této státní organizace.
Všechny smlouvy: 91 smluv za celkem 20 mil. Kč;
4 smlouvy mají zásadní nedostatek;
Jednu smlouva je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
11,0 % smluv s firmami navázanými na politiky;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technické služby Konice, příspěvková organizace | 1 | 72 135 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| EKO - UNIMED s.r.o. | 1 | 72 135 Kč |
| Technické služby Konice, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábor zaměstnanců | 1 | 168 000 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 86 395 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 78 650 Kč |
| Energie | 2 | 0 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technické služby Konice, příspěvková organizace | 10 | 1 848 723 Kč |
| Město Konice | 1 | 631 613 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 168 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Jan Havelka | 1 | 1 201 094 Kč |
| Technické služby Konice, příspěvková organizace | 2 | 799 613 Kč |
| Kricner s.r.o. | 2 | 287 593 Kč |
| Ekosvětlo s.r.o. | 1 | 98 191 Kč |
| MÜLLER ENVIROTEC s.r.o. | 1 | 96 800 Kč |
| P & L, spol. s r.o. | 1 | 86 395 Kč |
| Tomáš Nezbeda | 1 | 78 650 Kč |
| První česká energie a.s. | 2 | 0 Kč |
| MORAVSKÁ VODÁRENSKÁ, a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 12,50 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 12,50 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 26 | 2 314 484 Kč |
| Stroje a zařízení | 1 | 2 066 027 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 4 | 381 377 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 145 200 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 136 572 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 1 | 87 266 Kč |
| Paliva a oleje | 1 | 67 702 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 63 186 Kč |
| Energie | 2 | 0 Kč |
| Pojišťovací služby | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technické služby Konice, příspěvková organizace | 11 | 2 835 266 Kč |
| Úřad práce České republiky | 5 | 381 377 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| EVEM group s.r.o. | 1 | 2 066 027 Kč |
| Technické služby Konice, příspěvková organizace | 5 | 381 377 Kč |
| P & L, spol. s r.o. | 3 | 358 879 Kč |
| Základní škola a gymnázium města Konice, příspěvková organizace | 1 | 145 200 Kč |
| MÜLLER ENVIROTEC s.r.o. | 1 | 114 708 Kč |
| MINAM servis a.s. | 1 | 87 266 Kč |
| PB PLAST, spol. s r.o. | 1 | 63 186 Kč |
| První česká energie a.s. | 2 | 0 Kč |
| Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 1 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábor zaměstnanců | 4 | 383 905 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 322 204 Kč |
| Energie | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technické služby Konice, příspěvková organizace | 3 | 677 097 Kč |
| Úřad práce České republiky | 5 | 467 130 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technické služby Konice, příspěvková organizace | 5 | 467 130 Kč |
| Traktorservis-ML, s.r.o. | 1 | 354 893 Kč |
| PB PLAST, spol. s r.o. | 1 | 322 204 Kč |
| První česká energie a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 55,56 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 11,11 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 11,11 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vozidla silniční údržby a příslušenství | 1 | 2 372 810 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 3 | 220 000 Kč |
| Energie | 3 | 0 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 0 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technické služby Konice, příspěvková organizace | 4 | 2 372 810 Kč |
| Úřad práce České republiky | 4 | 220 000 Kč |
| Město Konice | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Traktorservis-ML, s.r.o. | 1 | 2 372 810 Kč |
| Technické služby Konice, příspěvková organizace | 5 | 220 000 Kč |
| TEDOM energie s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| VEMEX Energie a.s. | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 12,50 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stroje a zařízení | 26 | 53 142 098 Kč |
| Stavebnictví | 53 | 4 176 616 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 26 | 2 827 316 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 1 852 218 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 1 488 908 Kč |
| Zemědělství | 1 | 1 100 000 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 5 | 462 197 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 393 250 Kč |
| Kancelář | 1 | 223 850 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technické služby Konice, příspěvková organizace | 7 | 4 642 200 Kč |
| Město Konice | 4 | 3 341 126 Kč |
| Úřad práce České republiky | 5 | 462 197 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technické služby Konice, příspěvková organizace | 9 | 3 803 323 Kč |
| Českomoravská světelná s.r.o. | 1 | 1 491 433 Kč |
| Zemědělská a lesní společnost s.r.o. | 1 | 1 100 000 Kč |
| FORNAL trading s.r.o. | 1 | 645 656 Kč |
| STAMO, s.r.o. | 1 | 630 711 Kč |
| AGRO LÍPA s.r.o. | 1 | 393 250 Kč |
| GORDEX spol. s r.o. | 1 | 223 850 Kč |
| KDK Mechanik s.r.o. | 1 | 157 300 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
14 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 48,28 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 3,45 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábor zaměstnanců | 429 | 40 817 290 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 51 | 37 905 245 Kč |
| Zemědělství | 27 | 27 500 000 Kč |
| Paliva a oleje | 26 | 1 692 539 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 5 | 333 960 Kč |
| Technické služby | 2 | 207 000 Kč |
| Pojišťovací služby | 77 | 175 765 Kč |
| Energie | 202 | 0 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 0 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 0 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Konice | 15 | 1 588 048 Kč |
| Úřad práce České republiky | 5 | 430 315 Kč |
| Technické služby Konice, příspěvková organizace | 9 | 175 765 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technické služby Konice, příspěvková organizace | 20 | 2 018 363 Kč |
| Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 1 | 175 765 Kč |
| ÚČTO ELPE s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| CENTROPOL ENERGY, a.s. | 1 | 0 Kč |
| FCC Litovel, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| JANČA & EMAS group s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| PENTO Oil s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Pražská plynárenská, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Pluxee Česká republika a.s. | 1 | 0 Kč |
| Aleš Novák | 1 | 0 Kč |