Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 30.12.2019 |
| IČO | 08803455 |
| Datová schránka | wfgkgba |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 46 smluv za celkem 59 mil. Kč;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Teplárna Zlín s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 28,57 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 1 350 736 Kč |
| Energie | 2 | 0 Kč |
| Elektricka energie | 1 | 0 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Zlín | 2 | 1 238 811 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 1 | 111 925 Kč |
| Česká správa sociálního zabezpečení | 1 | 0 Kč |
| Technické služby Zlín, s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| Zlínský kraj | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Teplárna Zlín s.r.o. | 7 | 1 350 736 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veřejné služby pro energie | 5 | 17 817 250 Kč |
| Stavebnictví | 9 | 5 466 991 Kč |
| Energie | 3 | 381 150 Kč |
| Technické služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STEZA Zlín, spol. s r.o. | 1 | 17 817 250 Kč |
| Zlínský kraj | 3 | 381 150 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 1 | 64 045 Kč |
| Statutární město Zlín | 2 | 0 Kč |
| Technické služby Zlín, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně | 1 | 0 Kč |
| Krajské ředitelství policie Zlínského kraje | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Teplárna Zlín s.r.o. | 10 | 18 262 445 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 1 323 244 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 171 000 Kč |
| Rekreační, kulturní akce | 1 | 125 066 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 103 782 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesy České republiky, s.p. | 1 | 1 323 244 Kč |
| Městské divadlo Zlín, příspěvková organizace | 1 | 125 066 Kč |
| Filharmonie Bohuslava Martinů, o.p.s. | 1 | 121 000 Kč |
| Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě | 1 | 103 782 Kč |
| Základní škola Zlín, Komenského 78, příspěvková organizace | 1 | 50 000 Kč |
| Statutární město Zlín | 1 | 0 Kč |
| Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Teplárna Zlín s.r.o. | 7 | 1 723 091 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veřejné služby pro energie | 2 | 30 000 000 Kč |
| Dary a dotace | 10 | 889 700 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 5 | 535 740 Kč |
| Energie | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Zlín | 1 | 30 000 000 Kč |
| Filharmonie Bohuslava Martinů, o.p.s. | 1 | 121 000 Kč |
| Městské divadlo Zlín, příspěvková organizace | 1 | 120 613 Kč |
| Muzeum jihovýchodní Moravy ve Zlíně, příspěvková organizace | 1 | 84 700 Kč |
| Technické služby Zlín, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Teplárna Zlín s.r.o. | 6 | 30 326 313 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veřejné služby pro energie | 2 | 6 740 000 Kč |
| Stroje a zařízení | 1 | 726 000 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 118 745 Kč |
| Technické služby | 6 | 0 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 2 | 0 Kč |
| Energie | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zlínský kraj | 2 | 6 740 000 Kč |
| Český metrologický institut | 1 | 726 000 Kč |
| Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě | 1 | 118 745 Kč |
| Technické služby Zlín, s.r.o. | 3 | 0 Kč |
| Úřad práce České republiky | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Teplárna Zlín s.r.o. | 9 | 7 584 745 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 5 | 5 469 144 Kč |
| Energie | 29 | 1 524 600 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 9 | 0 Kč |
| Odpady | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Zlín | 2 | 176 169 Kč |
| Technické služby Zlín, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Teplárna Zlín s.r.o. | 4 | 176 169 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veřejné služby pro energie | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Okresní soud ve Zlíně | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Teplárna Zlín s.r.o. | 1 | 0 Kč |