Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 27.02.2020 |
| IČO | 08995052 |
| Datová schránka | 279sxuv |
Všechny smlouvy: 2 smlouvy za celkem 481 580 Kč;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 481 580 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Národní divadlo | 1 | 384 780 Kč |
| Národní zemědělské muzeum, s.p.o. | 1 | 96 800 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Light Garden Academy s.r.o. | 2 | 481 580 Kč |