Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 14.06.2020 |
| IČO | 09245421 |
| Datová schránka | tup97e3 |
Všechny smlouvy: 3 smlouvy za celkem 750 706 Kč;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 600 000 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 150 706 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Pardubice, Štefánikova 325 | 3 | 750 706 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Taba invest s.r.o. | 3 | 750 706 Kč |