Smlouvy Dotace Platy Úřady Zakázky ▶ PastVina
❤ Podpořte nás Přihlásit se Registrace

sudev s.r.o. - Registr smluv

Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.

Založeno 07.09.2020
IČO 09488774
Datová schránka id7ivtr

Hlídání nových smluv, zakázek, dotací a dalšího

Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.

Upozornit u sudev s.r.o.

Data firem nám poskytuje SalesKit.
Moc děkujeme

Souhrnné statistiky pro sudev s.r.o.

Všechny smlouvy: 45 smluv za celkem 28 mil. Kč;

Jedna smlouvu má zásadní nedostatek;

2 smlouvy jsou s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;





Statistiky registru smluv pro subjekt v 2026

  • 0 smluv za celkem 0 Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2026


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2025

  • 14 smluv za celkem 12 mil. Kč.
  • Celkem 7,1 % smluv má skrytou cenu a jednu smlouvu je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek.

Závažné nedostatky v roce 2025

Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko, celkem Jedna smlouva bez uvedené ceny. Tj. 7,14 % z celkového počtu.

Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko, celkem Jedna smlouva s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky. Tj. 7,14 % z celkového počtu.

Oblasti uzavřených smluv v 2025

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory)79 086 796 Kč
Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis52 601 499 Kč
IT2306 735 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2025

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
ČESKÝ ROZHLAS1411 995 030 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2025

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
sudev s.r.o.1411 995 030 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2024

  • 12 smluv za celkem 5 mil. Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu a jednu smlouvu je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek.

Závažné nedostatky v roce 2024

Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko, celkem Jedna smlouva s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky. Tj. 8,33 % z celkového počtu.

Oblasti uzavřených smluv v 2024

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
IT22 694 973 Kč
IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory)61 106 122 Kč
Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis31 068 581 Kč
Účetní, revizní a peněžní služby10 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2024

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
ČESKÝ ROZHLAS124 869 675 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2024

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
sudev s.r.o.124 869 675 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2023

  • 7 smluv za celkem 2 mil. Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2023

Oblasti uzavřených smluv v 2023

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory)51 106 243 Kč
Zajišťování služeb pro veřejnost1726 000 Kč
IT1254 100 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2023

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
ČESKÝ ROZHLAS72 086 343 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2023

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
sudev s.r.o.72 086 343 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2022

  • 6 smluv za celkem 8 mil. Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2022

Oblasti uzavřených smluv v 2022

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis8940 624 980 Kč
IT46 648 950 Kč
IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory)1726 000 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2022

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
ČESKÝ ROZHLAS67 629 050 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2022

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
sudev s.r.o.67 629 050 Kč
Aira GROUP s.r.o.26 776 000 Kč
Macron Software, spol. s r.o.26 776 000 Kč
Proof & Reason, s.r.o.26 776 000 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2021

  • 5 smluv za celkem 1 mil. Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2021

Oblasti uzavřených smluv v 2021

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory)210132 526 870 Kč
IT3762 300 Kč
Reklamní a marketingové služby1101 640 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2021

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
ČESKÝ ROZHLAS51 114 047 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2021

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
sudev s.r.o.51 114 047 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2020

  • 1 smlouva za celkem 211 750 Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu a jednu smlouvu má zásadní nedostatek.

Závažné nedostatky v roce 2020

Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko, celkem Jedna smlouva se zásadními nedostatky. Tj. 100,00 % z celkového počtu.

Oblasti uzavřených smluv v 2020

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
IT133117 549 383 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2020

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
ČESKÝ ROZHLAS1211 750 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2020

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
sudev s.r.o.1211 750 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2019

  • 0 smluv za celkem 0 Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2019


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2018

  • 0 smluv za celkem 0 Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2018


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2017

  • 0 smluv za celkem 0 Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2017



}