Soukromá firma. Zahraniční fyzická osoba. zaniklý subjekt.
| Založeno | 16.12.2020 |
| Zaniklo | 28.02.2025 |
| IČO | 09754351 |
| Datová schránka | jzfymnv |
Všechny smlouvy: 7 smluv za celkem 372 680 Kč;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 5 | 209 330 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Žďár nad Sázavou | 4 | 148 830 Kč |
| Poliklinika Žďár nad Sázavou | 1 | 60 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ahmad Edrees | 5 | 209 330 Kč |
| DD FAMILIA s.r.o. | 2 | 148 830 Kč |
| Poliklinika Žďár nad Sázavou | 1 | 60 500 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 47 | 2 047 320 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Žďár nad Sázavou | 2 | 163 350 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ahmad Edrees | 2 | 163 350 Kč |
| Aleš Němec | 1 | 90 750 Kč |